Meitenes, uzmanību! Šajās horoskopa zīmes dzimuši puiši būs uzticīgi vīri

26-08-2020

Lai izvēlētos dzīvesbiedru visam mūžam, viens no variantiem ir konsultēties ar zvaigznēm, jo horoskopa zīmes nav tikai bildītes kalendārā. Astrologi iesaka nopietni uztvert ieteikumus, jo cilvēka raksturs esot ļoti atkarīgs no dzimšanas mēneša un zodiaka zīmes.

Tātad – kurās horoskopa zīmēs dzimst uzticīgākie vīri?

Lauva

Pirmā vieta ir zvēru ķēniņam. Juhū! Lauvas horoskopu ir kā karaļi. Lauva meklē savu pavadoni kādu laiku, varbūt ilgi. Un šajā laikā viņš var izmēģināt dažādas partneres. Te var būt dažādas attiecības, flirts u.tml.

Bet, kad dzīvesbiedri atradis, Lauva uzvedas ar ķēniņa cieņu. Nodevība ir zem viņa goda. Tāpēc, radot ģimeni, Lauva to saudzē un sargājas no sānsoļiem.

Mežāzis

Vecpuiši Mežāži var meklēt savu pusīti ļoti ilgi. Viņi nežēlo laiku meklējumiem, uztver tos ļoti nopietni.

Viņiem viss ir svarīgi nākotnes dzīvesbiedrē – gan āriene, gan finansiālā stabilitāte, gan izglītība, viss! Mežāži šajā ziņā ir ļoti pragmatiski. Kaut arī pastāv situācijas, ka mīlestība joprojām uzvar viņu sirdīs…

Bet! Kad Mežāzis atrod savu īsto, viņš turas pie mīļotās ar stipru tvērienu – viņam sava ģimene ir ļoti dārga. Bija vērts tērēt tik daudz laika, lai meklētu un atrastu savu otro pusīti, uzskata Mežāzis un par neuzticību pat nedomā.

Arī statistika liecina, ka starp Mežāžiem ir ļoti zems šķiršanās procents. Turklāt, izveidojis ģimeni, Mežāzis dara visu, lai to godam nodrošinātu – veido karjeru un pelna pieklājīgu algu.

Skorpions

Skorpions ļoti rūpīgi izturas pret sievas izvēli. Turklāt Skorpionam ļoti, ļoti, ļoti vajadzīga mīlestība. Viņš no tās burtiski pārtiek! Tāpēc viņš izvēlas savu sievu ļoti rūpīgi. Skorpionam ir ļoti svarīga stabilitāte. Tieši tāpēc viņš rūpīgi izsver visu PAR un PRET, pirms dodas uz dzimtsarakstu nodaļu.

Skorpions ļoti novērtē stabilitāti. Tieši tāpēc ir uzticīgs savai otrajai pusei. Viņam ir svarīgi būt uzticīgam, bet arī no sievas viņš prasīs to pašu.

Vīrietis Skorpions ir ļoti jūtīgs un greizsirdīgs. Un krāpšanu viņš necietīs. Ja Dievs nedod, ja Skorpions aizdomāsies par nodevību ģimenē, viņš kļūs par agresīvu tirānu! Tāpēc, ka viņš ļoti sargā savu mīlestību.

Jaunava

Jaunavas ir praktiski cilvēki. Viņi nelidinās mākoņos, bet ir ieinteresēti praktiskajos dzīves aspektos. Tāpēc viņiem ir grūti “iet pa kreisi”, jo visas viņu domas ir pievērstas dzīvokļa remontam, tapešu atlasei, jaunu mēbeļu vai automašīnas iegādei.

Bet Jaunavas mēdz ļauties arī romantikai. Ne vienmēr tas ir acīmredzami, bet Jaunava tiecas atrast īstu mīlestību. Un veltīs visus spēkus, lai to saglabātu. Tāpēc šajā zīmē dzimušie ir uzticīgi.

Jaunavām piemīt kautrība un pieticība. Un tas padara tos vēl pievilcīgākus sieviešu acīs.Vēzis

Vēzis ir visģimeniskākā zodiaka zīme. Viņam patīk gulēt uz mīļotā dīvāna vai vannas istabā un atjaunot spēkus. Ideālā ģimene Vēzim nozīmē daudz bērnu, ģimenes pusdienas, garīgas sarunas vakaros pie kamīna vai vienkārši siltā ģimenes lokā.

Vēzi var aizvilināt ar flirtu. Bet, tiklīdz viņš sajūt ko pārāk intīmu, Vēzis aizbēg. Jo ģimene viņam ir pirmajā vietā!

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Kāpēc vīrieši baidās iepazīties ar sievietēm, kas dzimušas šajās horoskopa zīmēs

Piecas horoskopa zīmes, kurās dzimušas sievietes vīriešus tin ap pirkstu

Šajās horoskopa zīmēs dzimušie vīrieši precas vairāk nekā divreiz. Nebrīnies par to!

loading...