Kā “salabot” savu mīlestības auru? Septiņi iztēlē balstīti soļi

13-01-2013

1000


1. Aizver acis un iztēlojies, ka atrodies uz līdzenas virsmas, kas stiepjas bezgalīgi uz visām pusēm. Šajā telpā nekā nav. Tā ir kristāltīra.

2. Tagad iztēlojies savu mīļoto cilvēku (reālo vai to, kāds viņš vai viņa varētu būt nākotnē). Kurā šīs telpas vietā viņš šobrīd atrodas, ja tā būtu īstenība? Tuvu – tālu? Aizmugurē – priekšā? Pa kreisi – pa labi? Kur, visticamāk, viņš ir šobrīd?

3. Atslābinies, noturot šo tēlu pilnībā savā apziņā un pēc tam izcel ārējās pamata iezīmes. (Stāja, poza, žesti, mīmika, skatiena virziens, ārējā tēla spilgtums, figūras lielums). Par kādām iekšējām īpašībām tas liecina? Pieraksti savus novērojumus.

4. Paskaties, vai jūs abus ietver kopīga mīlestības aura, un, ja jā, kur atrodas tās centrs, kā tā izskatītos kopumā, ja tai būtu kādas konkrētas, izteiktas iezīmes (krāsa, konsistence, forma, dinamika). Lai to paveiktu, tev vajadzēs paskatīties uz sevi un mīļoto cilvēku it kā no malas.

5. Iztēlojies, ka pastāv tāds nākotnes modelis, kurā tu esi pilnīgi laimīga/s savās attiecībās. Kur tādā gadījumā stāvētu mīļotais cilvēks, kāda būtu mīlestības aura ap jums, kur tādā gadījumā atrastos mīlestības centrs? Bet, pats galvenais, kā izskatītos tu pati/s un kādā stāvoklī tu tur nokļūtu?

6. Atslābinies, paturot apziņā visus šos elementus, un ļauj savai Iekšējai Gudrībai labot konfigurāciju tik ilgi, kamēr jutīsi pareizo, harmonisko lietu stāvokli.

7. Atceries šo stāvokli. Turpinot tajā atrasties, atgriezies ikdienas pasaulē, paskaties sev apkārt un padomā, kas un kā izmainījies. Sajūti, kā notikumu plūsma sākusi pavērsties vēlamajā virzienā. Ko un kā tev tagad gribas darīt un ko darīt vairs negribas?

loading...

2 Comments

  1. Laila 23.11.2016 at 21:08 - Atbildēt

    Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna un kompānija, kurā atrodies. Piekrīti? Vai esi gatava Latvijas ziemas salam, kurš mijas slapjdranķiem? Attiecībām, kurās kāpumi un iemīlēšanās mijas ar kritumiem un atsvešināšanos? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā balstīto stratēģiju – grupu spēli, sauktu par sindikātu, un esi gatavs jebkurām dabas kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie loto brokera http://ej.uz/ezmf un jau šogad iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan pirmajai iemaksai par labu auto, Ziemassvētku dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem Jaungada naktī.

  2. Raimonds 24.11.2016 at 13:54 - Atbildēt

    Patīk ātrums, esi azartisks, uzskati sevi par veiksminieku? Mēdz piebraukt pie spēļu zāles ar savu melno bembi un pa laikam izcelt šo to no automātiem, liekot apkārtējiem skaudībā noelsties? Man kas labāks tev piedāvājams! Piedalies sindikātā spēlējot Powerball nepieceļoties no dīvāna, liekot uz uzvarošām kombinācijām, bet ar bembi izvizini meitenes. Reģistrējoties dalībai ar garantētu laimestu caur šo saiti, vienu biļeti saņemsi bez maksas: https://goo.gl/ytXa5A