Medicīna bezspēcīga: seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigznei atlikusi vien palialitīvā aprūpe

09-10-2019


Populārajai aktrise Anastasijai Zavorotņukai, ko Latvijas skatītāji vislabāk pazīst no seriāla “Mana mīļā aukle”, medicīna vairs nespēj palīdzēt – ar smadzeņu vēzi sirgstošā sieviete izrakstīta no slimnīcas un šobrīd saņem palialitīvo aprūpi.

Kā vēsta aģentūra “RIA Novosti”, Zavorotņukas izskats mainījies līdz nepazīšanai, bet, kas daudz traģiskāk, viņas ciešanas vairs var atvieglot vien palialitīvā aprūpe.

Pēc vairākām tendenciozām ziņām kaimiņvalsts plašsaziņas līdzekļos jaunākos komentārus sniegusi pazīstama onkoloģe.

“Ārstēšana vairs nevar palīdzēt. Ja patiesībai atbilst ziņas, ka viņa ir pa pusei paralizēta, palīdzēt nevar. Šādā situācijā var iesaistīt terapeitu, taču agrīnā paralīzes stadijā,” skaidro Gercena institūta onkoloģe Abuzarova. Ja šī fāze nokavēta, pacients paliek gulošs.

LASI ARĪ

AR VĒZI SLIMĀ ZAVOROTŅUKA RAKSTA TESTAMENTU

SLIMNĪCAS DARBINIECE TIRGO ANASTASIJAS FOTOGRĀFIJAS

VAI ZAVOROTŅUKA IZĶEPUROSIES?

Tālāk seko paliatīvā aprūpe un konkrēti izraudzīti medikamenti ciešanu atvieglošanai. Būdama izrakstīta no slimnīcas Maskavā, Zavorotņuka, visticamāk, nonākusi paliatīvās aprūpes mediķu uzraudzībā.

Populārā aktrise neesot atpazīstama, izteikušies aculiecinieki, kas redzējuši viņu pēc izrakstīšanas no slimnīcas.

Agrāk vēstīts, ka aktrise ir paralizēta, viņai konstatētas metastāzes un pneimonijas dēļ tikusi veikta mākslīgā elpināšana.

Pēc atmošanās no komas viņa pārvesta uz parasto palātu. Sievietes stāvoklis esot stabils, tomēr kritiski smags.

loading...