Mazliet burvestības veļu laikam: rituāls ar lauru lapām

27-10-2022

Foto – Pixabay.com

Par lauru koka vērtīgajām īpašībām bija zināms jau Senajā Romā un Grieķijā. Uzskatīja, ka šis augs palīdz nostiprināt sieviešu un vīriešu veselību un tam piemīt maģiskas īpašības – tas ienes mājās veiksmi un labklājību.

LASI VAIRĀK: 12 IEDARBĪGI RITUĀLI AR LAURU LAPĀM

Lauru lapas maģijā

Tuvojas jaunais gads. Laiks, kad debesu vārti atveras, un augstākie spēki vērīgi uzklausa mūsu vēlēšanās. Izmēģini mazu rituālu Ziemassvētkos vai pirms Jaunā gada: uzraksti savu vēlēšanos uz lauru lapas un to aizdedzini. Kamēr lapiņa deg, domā par savu vēlēšanos un tici brīnumam – sapņi kļūs par īstenību.

Lauru lapas maģiskās īpašības ievēroja jau senatnē. Tās bieži izmantoja dažādos ar vēlmju piepildījumu saistītos rituālos, ne tikai dedzinot. Vēl šodien Vidusjūras zemēs pie ārdurvīm kā amuletu piekar lauru zaru vai vainagu.

Tautas receptes
Arī tautas medicīnā lauru lapas tiek plaši izmantotas, turklāt ļoti plaši – sākot ar osteohondrozes ārstēšanu līdz gremošanas traucējumu novēršanai. Uzlējumi, novārījumi, izvilkumi gan iekšējai lietošanai, gan kompresēm un vannām. Grūti pat uzskaitīt!

Saimniecībā

Lauru lapas ir labs ekoloģisks gaisa atsvaidzinātājs. Starp citu arī šo metodi esam aizguvuši no senajiem grieķiem un romiešiem. Ar lauru zara palīdzību viņi atbrīvoja telpas no nepatīkamām smakām un mitruma, lai tās smaržotu svaigi un tīri. To darīja, aizdedzinot lauru lapu un izkvēpinot telpu.

Vēl lauru lapas ir efektīvs līdzeklis pret tarakāniem, zirnekļiem un citiem kukaiņiem. Tā smarža atbaida nelūgtos viesus, turklāt ir pilnīgi droša cilvēkiem un mājas mīluļiem. Vietās, kur manīti kukaiņi, var nolikt svaigas lapas vai apkvēpināt ar lauru dūmiem.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Lauru lapa piepilda vēlmes, piesaista naudu un aizsargā. Divpadsmit iedarbīgi rituāli

Kāpēc vērts mājās sadedzināt lauru lapu? Divdesmit rituāli ar brīnumaino lapiņu

Maģiskā lauru lapiņa veiksmei. Nebūs vajadzīgi burvji un dziednieki!

loading...