Maza lūgšana veiksmei. Kādi vārdi palīdzēs katrai horoskopa zīmei?

10-12-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Ir tādi īpaši vārdi un to savienojumi, kas var palīdzēt nomierināt prātu, atslābināt ķermeni un pat pasaukt palīgā Visuma spēkus.

Katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, tāpēc katrai zodiaka zīmei ir īpaša frāze jeb maza lūgšana, ko uzrakstīt kaut kur redzamā vietā vai vienkārši iemācīties no galvas un atkārtot katru dienu kā mantru, lai tā strādātu un tādējādi tuvinātu mūs labākai “es” versijai.

Auns
“Pieņem esošo, atlaid bijušo un tici tam, kas vēl būs.”
Protams, neviens nespēj visu pastāvīgi kontrolēt, arī tu ne. Reizēm reālajā dzīvē ne viss notiek tā, kā tu gaidīji, bet visam ir savs iemesls.

Vērsis
“Ne viss nāk viegli.”
Tu baudi visus dzīves priekus, bet reizēm nākas sakopot visus spēkus un atstāt komforta zonu, lai iegūtu to, kas tev vajadzīgs.

Dvīņi
“Nekaisi vārdus vējā.”
Ja tu esi dzimis Dvīņu zīmē, tev piemīt komunikācijas talants. Tu zini, kā sevi izpaust. Bet tu zini, ka ir lietas, par kurām labāk nerunāt, īpaši ja motivācija ir tikai izpatikt kādam, nevis kaut kas patiešām svarīgs.

Vēzis
“Neej savu emociju pavadā.”
Ja tu esi Vēzis, tevi raksturo dziļas emocijas, un reizēm tu mēdz būt pārmērīgi emocionāls. Ar savas atslēgas frāzes palīdzību tu iemācīsies ar to tikt galā un veiksmīgi līdzsvarot emocijas un prātu.

Lauva
“Ne viss un ne vienmēr ir par tevi.”
Tu esi nedaudz egocentrisks cilvēks. Tev patīk atrasties notikumu epicentrā un spēlēt galveno lomu. Tu esi uz robežas, lai apzinātos, ka ne vienmēr tas, kas notiek ar citiem, ir kaut kā saistīts arī ar tevi. Tu esi pasaulē, bet tu neesi visa pasaule.

Jaunava
“Man viss kārtībā.”
Tu tiecies pēc pilnības it visā un esi noskaņots ļoti paškritiski. Tāpēc labi, ka tu spēj pieņemt, ka tev jāatbilst kaut kādām pārmērīgām gaidām, tostarp tevis paša noteiktajām.

Svari
“Sasniedz prāta un sirds harmoniju.”
Pat nenozīmīga lēmuma pieņemšana var tev sagādāt grūtības. Vienkārši to pieņemot jāvēršas gan pie sirds, gan prāta un jātiecas pēc harmonijas.

Skorpions
“Izmanto savu intensīvo raksturu labiem mērķiem.”
Skorpionu vislabāk raksturo viņa intensīvā pieeja. Drīz sapratīsi, ka šo īpašību vajag virzīt labiem darbiem un to, kas nes labumu.

Strēlnieks
“Tev nevar būt taisnība vienmēr un visā.”
Tu saproti, ka jākļūst atklātam, lai klausītos citus un mācītos no viņiem. Tu nevari zināt visu, reizēm jāļaujas zināšanu ieguves procesam.

Mežāzis
“Uztraukšanās nemainīs gala iznākumu.”
Ja tu esi Mežāzis, atceries, ka reizēm ne viss ir atkarīgs no tevis. Pienācis laiks koncentrēties tam, kas ir šeit un tagad, un pacensties justies laimīgam. Pārējais nāks ar laiku.

Ūdensvīrs
“Atvērts prāts, atvēra sirds.”
Ja tu esi Ūdensvīrs, tavs prāts vienmēr ir atvērts, bet tava sirds var būt ciets rieksts. Tu to tik viegli neatklāj nevienam, jo baidies zaudēt brīvību. Tev jāiemācās savieot savu prātu un sirdi.

Zivis
“Neieslīgsti pārdomās pārāk dziļi; lai viss notiek, kā tam jānotiek!”
Reizēm labāk ļauties liktenim un peldēt pa dzīves straumi. Svarīgi saglabāt pozitīvu skatījumu un uzticēties tam, kas gaidāms.

loading...