Marta sākums – enerģētiski jaudīgs laiks! Vasilisas Volodinas horoskops nedēļai

25-02-2018

vasilisa


Vasilisa Volodina ir ļoti populāra astroloģe un televīzijas raidījumu vadītāja. Viņas astroloģiskā prognoze nedēļai palīdzēs gūt panākumus visās dzīves jomās.

Ziema tuvojas noslēgumam. Nedēļā no 26. februāra līdz 4. martam sākas pavasaris, maģisks un enerģētiski spēcīgs laiks Šī būs pēdējā nedēļa, kad visas planētas kustēties virzienā uz priekšu.

Saule un visas planētas būs pilnīgi stabilas, tāpēc varam priecāties – jauni sarežģījumi nav gaidāmi!

Tomēr ne jau dīkai atpūtai šis laiks domāts. Vērts pareizi sākt virzību pretī saviem mērķiem – plūstoši, bez agresijas, bez pārmērīgām emocijām.

Auns
auns
Kā parasti, Mēness mainās gandrīz katru dienu. Tas nozīmē, ka visu nedēļu būsi tā varā. Bet, sākot ar pirmdienu, tas pakāpeniski zaudēs ietekmes spēku.

Nedēļas beigās Auns jutīs, ka iekšējā spriedze kļuvusi mazāka. Lai nepalaistu garām labas iespējas, esi pēc iespējas godīgāks pats pret sevi. Izvirzi prioritātes saskaņā ar tavā rīcībā esošo informāciju.

Saule ir stabila Zivīs, tāpēc šonedēļ labi veiksies viss, kas saistīts ar pašrealizāciju. Nebūs nekādu asu emociju svārstību.

Šī perioda stabilitāte ir vienkārši pārsteidzoša. Protams, ir neliels risks, ka kaut kas tomēr aizķersies. Privātajā dzīvē problēmas maz ticamas, bet vislabāk vērīgi sekot līdzi attiecību attīstībai.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
loading...