Māra Ošuroka: Trīsdesmitgadnieku krīze ir svarīga!

19-06-2019

Foto – Pixabay


Sevišķi svarīga ir tā dēvētā trīsdesmitgadnieku krīze. Cilvēks par stabilu personību veidojas 24–30 gadu vecumā, un tieši ap 29 gadiem sākt izjust spēcīgas pārmaiņas domāšanā, vēlmēs, sāk pa īstam apzināties savas intereses, grib mainīt dzīvi.

VAIRĀK LASI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU”

Protams, viss nenotiek tik viegli. Daudzi klienti tieši šajā brīdī atnāk pēc padoma pie astrologa, un gandrīz visiem ir viens vizītes nāciena formulējums — galvā valda haoss un līdz ar to — arī dzīvē nav skaidrs ko darīt tālāk, bet pa vecam arī vairs cilvēks negrib dzīvot.

Daudziem problēmas sāk izpausties jau ap 28 gadiem, un tās var būt saistītas gan ar darbu, gan privāto dzīvi, gan veselību. Iemesls reizēm nepareizi izvēlēta izglītība un neatbilstošs darbs, kas sāk neapmierināt, vai arī nespēja atrast darbu, jo trūkst nepieciešamās izglītības.

Par traucēkli sevis atrašanai var kalpot arī agrīni sākta laulība, atbildība par ģimenes dzīvi, kas varbūt nav ļāvusi iegūt vajadzīgo izglītību vai izvēlēties patīkamu darbu, jo pienākuma dēļ vienkārši jāpelna nauda, lai uzturētu ģimeni.

Sievietes, kuras dzemdējušas vienu vai vairākus bērnus, ir bijušas spiestas pavadīt laiku mājās, kas nav veicinājis izaugsmi un šajā Saturna krīzes brīdī var izpausties kā neapmierinātība, depresīvs noskaņojums. Veselības ziņā — reizēm cilvēks izslimo pat bērnu slimības — “cūciņas” vai “masaliņas”.

(No Māras Ošurokas grāmatas “Iepazīsti astroloģiju”)

loading...