Mandala veiksmei. Izvēlies savu mandalu un uzzini, kā rīkoties tālāk!

13-08-2019

Ja cilvēks ir sarežģītas izvēles priekšā, reizēm vajadzīgs padoms, lai izlēmīgāk ietu pa izraudzīto ceļu vai arī koriģētu darbības virzienu. Izvēlies vienu no mandalām un lasi atbildi, kas balstīta uz tavu pirmo impulsu!

Pirmais simbols
Tavā priekšā ir daudzstūrains simbols, kas norāda, ka tu esi uz pareizā ceļa. Tu esi pieradis centīgi strādāt, un tieši tāpēc liktenis tevi apbalvo ar panākumiem un veiksmi. Šobrīd nav īstais laiks atkāpties no izraudzītā ceļa. Nepadodies, pat ja ceļā gadās grūtības!

Otrais simbols
Tu izvēlējies apaļu, daudzkrāsainu simbolu. Drīzumā iespējami nelielu pārbaudījumi, kas uz neilgu laiku novirzīs no izraudzītā ceļa. Kaut kas var notikt citādi, ne tā, kā biji paredzējis. Tomēr nevajag nokārt degunu un noskumt. Sarežģītais posms tūlīt būs aiz muguras! Šoreiz patiešām palīdzēs pozitīva domāšana.

Trešais simbols
Tu izvēlējies zaļganu simbolu, kas brīdina: nepieciešams vairāk laika veltīt saviem tuviniekiem un mīļotajam cilvēkam. Beidzamajā laikā tu domā tikai par savu mērķu sasniegšanu, aizmirstot pašu galveno. Bet tev jāsaprot arī tas, ka kāds tavā apkārtnē nav pelnījis tik daudz uzmanības. Izvēlies komunicēt ar tiem, kas ir noskaņoti labvēlīgi un iedvesmo tevi jauniem varoņdarbiem.

Avots: “Esotericblog”

loading...