Mājokļa attīrīšana ar sāls palīdzību. Kā to dara?

04-06-2018

sals


Ja mājās kļuvis neomulīgi, bieži izraisās strīdi, skauģi sašūpojuši mājokļa enerģētisko līdzsvaru, un tas neļauj dzīvot mierīgi un atņem spēkus. Pamēģini attīrīt māju no negatīvās enerģijas – varbūt šis ir tieši tāds gadījums. Bet tīra māja ir visas ģimenes fiziskā un psiholoģiskā veselība!

Mājokļa enerģētiku var tīrīt dažādi: noderēs arī sveču maģija, bet viens no iedarbīgākajiem un izplatītākajiem attīrīšanas līdzekļiem ir sāls. Šādu tīrīšanu veic ne retāk kā divas reizes gadā.

Pirms procedūras sākuma jānoskaņojas uz pozitīva viļņa un jāsāk ar lietu enerģētikas attīrīšanu.

Dabīgi, no mājas jāiznes visas vecās un nevajadzīgās lietas, īpaši saplēstie un ieplīsušie trauki, jāizšķiro vecu grāmatu un laikrakstu kaudzes.

Mājokļa enerģētikas attīrīšanas rituālam būs vajadzīgs sāls, kas iesvētīta baznīcā. Ja tādas nav, var izlīdzēties ar ceturtdienas sāli – tādu sāli, kuru ceturtdienā nopircis mājai tuvs vīrietis>Sāls karsēšana uz pannas
Mājas enerģētikas attīrīšanai izvēlas rupja maluma sāli. Sāls karsēšana ir sena metode, kuru pārbaudījis laiks un daudzas paaudzes.

Lai to veiktu ņem 1 glāzi rupja maluma ceturtdienas sāls, ber uz pannas ar rokturi, turpat iemet nagliņas vai kniepadatas, vecas, vairs nevajadzīgas. Adatu skaitam jāatbilst ģimenes locekļu skaitam.

Sāli jāmaisa pulksteņa rādītāja virzienā, uguns – vidēja.

Procedūras laikā domās pārskaiti visas nepatikšanas, kas nomāc tavu ģimeni.

Procesu turpina tik ilgi, kamēr sāls nomelnē un sāk spēcīgi sprēgāt. Pēc tam uguni izslēdz, paņem pannu ar karsto sāli un sāk no kreisās puses apstaigāt mājokli.

Visām durvīm, izņemot ieejas durvīm, jābūt atvērtām. Apstaigājot visas dzīvokļa telpas, jāatgriežas pie plīts un sāls jāuzkarsē vēlreiz. Tagad jāsadeg visai savāktajai negatīvajai enerģētikai.

Šoreiz sāli maisa krusteniski, tai pašā laikā sakot šādus vārdus: “Viss sliktais aizgājis atpakaļ.”

Pēc rituāla pabeigšanas sāli izber tualetes podā un noskalo ar ūdeni, pannu rūpīgi izmazgā.

Rituālu noslēdz, izmazgājot dzīvoklī grīdas, ūdenim pievienojot nedaudz sāls, un ļoti rūpīgi pārmazgājot visus spoguļus.

Vienkāršais variants
Ir arī vēl vienkāršāks paņēmiens: visos katras istabas stūros liek pa šķipsniņai sāls, ļauj tai pastāvēt, bet pēc tam telpu iztīra un sāli izmet.

Jo īpaši svarīgi veikt šo rituālu guļamistabā, ja tevi moka nemierīgi sapņi vai bezmiegs. Galvgaļa zonā (var zem gultas) liek sāli, kas iebērts dabīga materiāla traukā (derēs māls vai porcelāns). Ar laiku sāls nomelnēs, uzsūcot visu negatīvo.

Lai pasargātu mājokli pret negatīvu enerģētiku, vēlams neredzamās vietās pakārt maisiņus ar sāli. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja tevi bieži apciemo, iespējams, nelabvēlīgi kaimiņi. Pēc kāda laika maisiņi nomelnēs, un tos varēs nomainīt uz jauniem.

Sāls ir dabas materiāls, kuram piemīt lieliska īpašība – attīrīt no visa sliktā. To lieto attīrīšanas rituālos daudzās kultūrās. Senatnē ar to ierīvēja baznīcu kupolus, bet tāda zvana spēks bija ļoti iedarbīgs dievkalpojuma laikā – tas stājās pretī visiem tumšajiem spēkiem, kas cīnās pret labo.

loading...