Maigs skrubītis sejai. Pašgatavotas receptes ar apelsīnu, citronu un cukuru

30-12-2017

apelsins_skrubis

Jūdu-romiešu vēsturnieks Flāvijs dziedāja slavas dziesmas jūras sālim jau pirms 2000 gadiem, un tas joprojām ir viens no galvenajiem skaistumkopšanas produktiem.

Lietojiet attīrošus skrubjus sejai un ķermenim regulāri, lai atbrīvotos no atmirušām šūnām, uzlabotu ādas izskatu un padarītu to gludāku. Šim nolūkam var lietot daudzas dabīgas izejvielas.

Apelsīni, citroni, cukurs, olīveļļa un mandeļu klijas ir ideāli piemērotas sejas skrubju sastāvdaļas. Bāzes eļļas un sāls ir galvenās ķermeņa skrubju sastāvdaļas.

Attīroši skrubji sejai
• Jutīgai ādai piemērotas apelsīna miziņas. Sarīvējiet apelsīna mizu un rūpīgi izžāvējiet, pēc tam samaļiet kafijas dzirnaviņās vai piestiņā ar stampu. Pievienojiet nedaudz silta ūdens un ierīvējiet ādā. Rūpīgi noskalojiet.

• Atjauniniet ādu ar skrubi, kas pagatavots no diviem ierastiem produktiem no pieliekamā. Sajauciet 1 tējkaroti cukura un 1 ēdamkaroti olīveļļas. Iemasējiet ādā, pēc tam rūpīgi noskalojiet.

• Normālai un taukainai ādai mirdzumu var piešķirt, sajaucot pa 1 ēdamkarotei mandeļu kliju un auzu miltu ar 1 tējkaroti rīvētas citrona miziņas. Pievienojiet nedaudz silta ūdens, pēc tam iemasējiet skrubi ādā. Pēc 2 minūtēm rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.

• Nogludiniet sausu ādu ar smaržīgu eļļas skrubi. Sajauciet 2 ēdamkarotes mandeļu kliju ar tādu pat daudzumu rožūdens, lai veidotos bieza pasta. Pievienojiet 2 pilienus rožu eļļas un 1 pilienu lavandas eļļas. Viegli iemasējiet ādā un pēc 2 minūtēm noskalojiet ar siltu ūdeni.

loading...