Mags, Ragana vai Saules māceklis?Kādas maģiskas spējas tev piemīt saskaņā ar dzimšanas datumu

10-09-2019

Saskaņā ar alķīmiju un numeroloģiju tavs dzimšanas datums nav nejaušs. Tas var pastāstīt, ar kādu iedzimtu spēju tevi apveltījis liktenis. Nav svarīgi, vai tu tici maģijai, vai ne, tev tikai jāieklausās sevī un jāsaprot, kāds spēks tevī slēpjas.

Lai uzzinātu savu skaitli, tev jāsaskaita tavas dzimšanas skaitļi (diena, mēnesis, gads), lai beigās iegūtu viencipara skaitli.

Piemēram, ja esi dzimis 1975.gada 1.septembrī, tavs skaitlis būs 5 (1+9+1+9+7+5=32=3+2=5).

Tātad – ar kādu spēju tu esi apveltīts no dzimšanas?

Skaitlis 1 – Mags
Skaitlis 1 ir radīšanas skaitlis. Tiek uzskatīts, ka tie, kas dzimuši tā ietekmē, kļūst par izciliem magiem, jo spēj ietekmēt citus un panākt savu gribu. Šiem cilvēkiem ir ļoti liels gribasspēks. Tomēr viņiem jābūt piesardzīgiem, lai nemanipulētu un necenstos kontrolēt citus cilvēkus.

Skaitlis 2 – Empāts
Tu esi ļoti jūtīgs pret apkārtējo enerģiju. Kopš agra vecuma tu esi iemācījies sajust citu cilvēku nodomus, un tas ir apveltījis ar tevi ar pārsteidzošu atsaucību. Tavas maģiskās spējas ir ieliktas tev sirdī, bet tava trešā acs ir ļoti uztvert spējīga. Izmanto savas spējas, lai atvieglotu citu cilvēku sāpes, bet centies uzreiz atjaunot savu enerģiju, atrodoties dabā.

Skaitlis 3 – Trīsvienības Mēness
Šis skaitlis iemieso trīs Mēness fāzes: jauns Mēness, Pilnmēness un dilstošs Mēness. Pastāv ticējums, ka cilvēki ar skaitli 3 ir Trīsvienības Dievietes instruments.Tevī ielikts radīšanas un iznīcināšanas spēks. Teiciens “Esi piesardzīgs ar savām vēlmēm” pilnā mērā attiecas uz tevi, jo tavas maģiskās spējas un vēlmes ļoti ātri kļūst par realitāti.

Skaitlis 4 – Stihiju pārvaldītājs
Skaitlis 4 atrodas saistībā ar 4 stihijām – Uguni, Ūdeni, Gaisu un Zemi. Tava būtība ir līdzsvarot visas četras stihijas, tāpēc tev piemīt spēcīgs saprāts un racionālisms. Tu spēj pastāvīgi smelt enerģiju no stihijām, tevi ir ļoti grūti nobrīnēt. Tā kā Uguns, Ūdens, Gaiss un Zeme rada spēcīgu aizsardzības lauku ap tevi, tu spēj atvairīt negatīvo enerģiju.

Skaitlis 5 – Spirituālists
Tā kā skaitlis 4 simbolizē 4 dabas stihijas (Uguni, Gaisu, Ūdeni un Zemi), skaitlis 5 personificē piekto elementu – Garu (jeb ēteri sengrieķu filozofijā).
Tie, kas dzimuši skaitļa 5 ietekmē, atrodas saiknē ar garu pasauli un spēj tos izsaukt no viņpasaules. Šā iemesla dēļ šie cilvēki kļūst par lieliskiem spirituālistiem.

Skaitlis 6 – Saules māceklis
Skaitlis 6 simbolizē Sauli un visu, kas rodas no gaismas avota. Tev ir lielas enerģijas rezerves, saņemot Saules enerģiju. Tiem, kuru skaitlis ir 6, iemieso visus dzīves labumus un to spēku. Tu esi dziednieks un līderis. Bet liela vara nozīmē arī lielu atbildību. Tev ir jāiemācās izmantot savas maģiskās spējas, nepārkāpjot morālās vērtības.

Skaitlis 7 – Mēness māceklis
Skaitlis 7 simbolizē Mēnesi. Tavas spējas ir tīra un neapturama Mēness maģija. Tu instinktīvi sajūti, kas ir jāveic, taču reti dari kaut ko divas reizes.
Cilvēki ar šo skaitli prot improvizēt, pateicoties ļoti aktīvai intuīcijai. Turklāt tu bieži redzi pravietiskus sapņus. Ja iemācīsies tos pareizi interpretēt un uzticēties sev, tu spēsi darīt brīnumus.

Skaitlis 8 – Ragana
Šis tiek uzskatīts par vienu no pašiem maģiskākajiem skaitļiem, kas saistīts ar raganu sabatu.

Tev piemīt liels maģisks spēks, kuru tu atklāsi dzīves laikā. Tevī ir precīzs iekšējs kompass un tu viegli spēj atšķirt pareizo no nepareizā.

Skaitlis 9 – Šamanis
Skaitlis 9 ir vārti, kur viss sākas un viss beidzas. Šā iemesla dēļ tu uz pasauli skaties citādāk nekā pārējiem. Tavas maģiskās spējas ir artistiska un radoša daba un prasme saskatīt situāciju no interesanta skatupunkta. Tu spēj dziedināt. Tā kā skaitlis 9 ir saistīts ar nāvi un pārdzimšanu, tu spēj iziet ārpus šīs realitātes ietvariem kā īsti šamaņi.

Avots: “zerkalo.cc”

loading...