Maģiski rituāli ārstniecības augu vākšanai. Izmēģini senču gudrības!

22-05-2019

augi

Gadsimtu garumā cilvēki ir izstrādājuši īpašu vākšanas rituālu. Zālīšu vācējam jāievēro daudzi apstākļi, un viens no tiem ir Mēness fāzes. Mēness pieaug un dilst. Reizē ar šo procesu pārvietojas mūsu planētas okeānu un jūru ūdeņi, radot paisumu un bēgumu.

Tieši tāpat Mēness iedarbojas uz augu valsti. Augoša Mēness fāzē augu dzīvības enerģija tiecas augšup, koncentrējoties lapās, stublājos un ziedos, sēklās, bet dilstošā fāzē — lejup, koncentrējoties saknēs.

Lapas, ziedi un sēklas jāvāc augoša Mēness fāzē vai posmā starp jaunu un pilnu Mēnesi, bet saknes dilstošā Mēnesī vai starp pilnu un jaunu Mēnesi.

Nomazgājieties, 3 stundas pirms iziešanas no mājām neēdiet. Uzvelciet tīras kokvilnas vai linu drēbes. Tuvojoties vietai, kur aug vajadzīgā zālīte, novelciet zeķes, apavus, noņemiet rokas pulksteni, izslēdziet mobilo telefonu. Paņemiet spēcīgajā rokā (sievietēm labā, vīriešiem kreisā) maģisko nazi (rūdītu uguns liesmā un ūdenī).

Iezīmējiet ar naža asmeni apli pulksteņrādītāju virzienā.

Pieskarieties augam ar maģiskā naža asmeni un izrunājiet šādus vārdus: “Ak, zāle, kas izaugusi ar Saules, Mēness un rasas svētību! Uzklausi manu lūgumu. Palīdzi man un manai lietai, jo tavi spēki ir neizsmeļami. Tu — Dieva rasa, Saules un Mēness gaisma, Debesu skaistums un diženums, Zemes noslēpums. Attīru tevi, lai tu ar savu spēku palīdzētu manā lietā. Lai topi attīrīta ar manas lūgšanas spēku. Lai saglabājas tavs spēks.”Buramvārdi jāizrunā lēni un izteiksmīgi, stāvot līdzās augam un pieskaroties tam ar maģisko nazi. Uzmanīgi nogrieziet 25% auga zaru — ne vairāk. Pastāstiet augam, kādam nolūkam ievāciet šo augu. Līdzās nolieciet maizes gabaliņu — tā būs velte Zemei.

Ja vajadzīga sakne, kas iegūstama dilstošā Mēness fāzē, ar maģisko nazi uzrociet augsni ap augu. Izvelciet augu ar visu sakni. Viegli nopuriniet augsni no izvilktās saknes.

Bedrītē ielejiet nedaudz sarkanvīna ar medu, ielieciet maizes gabaliņu, sīku monētu, dažus graudus.

Veltes apberiet ar zemi, sakārtojiet vietu, kur augs audzis. Visus nogrieztos dzinumus, zariņus, ziedus, lapas un saknes lieciet auduma somā.

Augam nav jāsaskaras ar zemi un dzelzi, lai maģija nezaudē spēku. Šādi vāktus augus izmanto amuletu, miega spilventiņu, aizsargmaisiņu izgatavošanai.

Protams, arī zāļu novārījumiem, uzlējumiem, tinktūrām. Iet pļavā kā svētnīcā, kā brīnumā. Ar prieku, sajūsmu, izbrīnu un pateicību. Ak, zaļā zeme, piedod man, ka Tavu zāli minu.

loading...

1 Comment

  1. Serf 23.05.2019 at 20:27 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://tiny.cc/electrikk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s