Maģiski augļi: ābols un bumbieris. Svarīgi saņemt no labvēlīga cilvēka

03-07-2015

Brīnumu ābols un bumbieris
Ābols patiesi ir apbrīnojams auglis. Par to sacerēts ne mazums teiku un pasaku. Un, šķiet, pateicībā par šo uzmanību, ābols palīdz cilvēkiem atbrīvoties no visādām sadzīves likstām. Ābols pastiprina cilvēka enerģētisko potenciālu, palīdz saglabāt jaunību un dāvā ilgu mūžu. Tas atbrīvo mūs no trūkumiem un pat apvelta ar kādu labu īpašību.

Savukārt bumbieris ir gudrības un tālredzības auglis, tieši tāpēc to augstu vērtējuši jau senie filozofi. Turklāt nebūt nav nepieciešams ēst tikai svaigus bumbierus – arī konservētie itin labi tiek galā ar šo savu uzdevumu. Taču tiem, kas pārāk nopietni uztver dzīvi, ir kautrīgi, neuzņēmīgi un neprot nodibināt attiecības ar cilvēkiem un kuriem bumbieru kompots nepalīdz – jāēd tikai svaigi augļi. Rieta stundā ir jāiziet dārzā (ja sava dārza nav, to var darīt pie radiem vai draugiem laukos), jānoplūc bumbieris un turpat arī jāapēd. Pēc vairākiem šādiem gājieniem cilvēks noteikti jutīsies atbrīvotāks.

Toties vieglprātīgs cilvēks nekādā gadījumā nedrīkst aizrauties ar “rieta stundas” bumbieru ēšanu – tā viņš tikai pastiprinās šo savu īpašību, un apkārtējie pārstās viņu uztvert nopietni.

TURPINĀJUMS PAR CITIEM AUGĻIEM SEKOS

Lasīt tālāk: 1 2
loading...