Maģiskās spēka dienas jūlijā. Uzzini, kuras tās ir!

13-07-2017

vasara


18.jūlijs
Dilstošs Mēness pāriet Vērša zvaigznājā, kas ir materiālās stabilitātes zīme. Šī diena ir piepildīta ar pozitīvo enerģētiku, kas sola veiksmi naudas lietās. Labi veiksies jebkuras ieplānotās finanšu operācijas, tostarp nekustamā īpašuma iegāde. Lietišķajā sfērā tu varēsi īstenot savas drosmīgās idejas un sākt virzību pa karjeras kāpnēm.

Domāšanas spēju pastiprināšanās un spēcīgā enerģētika nodrošinās veiksmi darbā. Izmanto savas iekšējās rezerves izvirzīto mērķu sasniegšanai un neļauj slinkumam gūt virsroku pār tevi.

19.jūlijs
Mēness turpina dilt un pāriet Dvīņu zvaigznājā. Šai dienai raksturīga spēcīga enerģētikas plūsma, kas labvēlīga ātrām un enerģiskām darbībām. Sūtīto impulsu tu varēsi izmantot, lai pabeigtu iepriekš atliktus darbus un līdz ar to atbrīvotu laiku saviem projektiem. Šī diena ir veiksmīga lietišķu tikšanos norisei un abpusēji izdevīgu līgumu noslēgšanai.

19.jūlijā lietderīgi izrādīt aktivitāti personiskajā dzīvē. Tava vēlme tuvināties ar partneri un saudzīga attieksme pret viņa jūtām būs pareiza stratēģija, lai attiecībās sasniegtu augstāku līmeni.

23.jūlijs
Jaunam Mēnesim Lauvas zīmē piemīt spēcīga enerģētika, kuru astrologi iesaka novirzīt izvirzīto mērķu sasniegšanai. Uguns zīme apvelta cilvēkus ar papildu spēku avotu, lai pašapliecinātos un attīstītu savas spējas, tomēr vajag kontrolēt emocijas un nepieļaut impulsīvus uzliesmojumus. To veicinās vingrinājumi, kas vērsti uz jūtu harmonizāciju.

Šis laiks ir domāts stipras gribas cilvēkiem, kas spēj savaldīt savu degsmi un ieklausīties viedāku cilvēku viedoklī. Tava vēlme gūt panākumus palīdzēs īstenot savas spējas un panākt labu rezultātu gan lietišķajā, gan personiskajā sfērā.

26.jūlijs
Mēness pieaugums zodiakālajā Jaunavā – laiks piņķerīgiem darbiem un uzlabotai domāšanas darbībai. Visi darbi, ko tu paveiksi šodien, atnesīs tev panākumus un materiālo labklājību. Nevajag atlikt ieplānotas lietišķās tikšanās, jo tieši šodien tu varēsi satikt potenciālo darba devēju, sponsoru, investoru vai lietišķo partneri.

Atturies no virspusējiem spriedumiem, lai nepalaistu garām nozīmīgas detaļas. Apdomīgums un pārdomāta darbība palīdzēs labāk uztvert jaunu informāciju un izmantot to, lai gūtu sev labumu.

30.jūlijs
30.jūliju Mēness pavadīs Skorpiona zvaigznājā. Šī diena piepildīta ar spēcīgu enerģētiku, ko vērts novirzīt pašam savu lēmumu pieņemšanai. Pieaugošā intuīcija palīdzēs tev noteikt nozīmīgas detaļas un atpazīt krāpšanu un nodevību. Labumu dos meditācijas, kas atver tavu iekšējo potenciālu. Lietišķajā sfērā vajag izmantot momentu un sākt sastādīt plānus un biznesa projektus savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Lietišķā aktivitāte 30.jūlijā izpaužas enerģiskumā un vēlmē veikt straujas darbības. Atbrīvoties no enerģijas pārpalikuma palīdzēs aktīvi fiziskie vingrinājumi.

Avots: “mirror-venus.ru”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...