Maģiskās “eņģeļa stundas” martā. Īpašs laiks, kas tev jāzina!

07-03-2019

engela_stundas


Agri vai vēlu dzīvē gadās situācijas, kurās mēs maz ko varam ietekmēt. Tomēr mūs tās uztrauc, laupot mieru un pārliecību, ka galu galā viss būs labi. Tādos brīžos daudzi cenšas nodrošināties ar augstāko spēku palīdzību – ticam tiem vai ne, bet tas palīdz nomierināties un saskatīt pareizo risinājumu.

Bet daudzi nezina, ka augstākie spēki, pie kuriem vēršamies pēc palīdzības un mierinājuma, zināmos laika posmos mūs sadzird labāk nekā citkārt. Ir brīži, kad mūsu lūgumi, lūgšanas un buramvārdi mērķi sasniedz efektīvāk. Tos dēvē par eņģeļa stundām.

Piedāvājam tabulu, kurā iezīmēti laiki šajā mēnesī, kad vislabāk vērsties pēc augstāko spēku palīdzības.

Eņģeļa laiks ir savdabīga dežūrstunda, kurā debesu karapulku pārstāvji, kas atbild par mūsu grēcīgo zemi, vēro mūs uzmanīgāk nekā citkārt, tāpēc arī tiekam labāk sadzirdēti.

Eņģeļa stundai ir vēl kāda interesanta iezīme. Ja kaut kas vajadzīgs vai vēlams neizdodas, pievērs uzmanību laikam, kad veidojas šie šķēršļi.

Gadās, ka tie notiek tieši tabulā atzīmētajās stundās. Tādā gadījumā to vari uztver tā zīmi no augšas – tas ir brīdinājums, ka no iecerētā
vajadzētu atteikties.

Toties eņģeļa stundā atrisinās daudzas problēmas, kas nomāc sirdi. Piemēram, ja tev vajag sazināties ar cilvēku, kuru nekādi neizdodas sazvanīt, pamēģini to izdarīt eņģeļa stundā – iespējamība, ka viņš tomēr pacels klausuli, būs ievērojami augstāka.

Vērsties pie augstākajiem spēkiem vajag tā, kā saka priekšā sirds. Ticīgie var apmeklēt baznīcu. Var lūgties mājās. Var uzrunāt eņģeļus saviem vārdiem vai meditēt, iedomājoties kādus tēlus.

Pilnu tabulu atradīsi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...