Maģiskās dienas APRĪLĪ: kad plānot, rīkoties, dedzināt čekus!

20-03-2019

cheks1

Maģiskais plānošanas laiks.

5.04 pl. 11:50 – 6.04 7:43

Šajā dienā un laikā labi veicas:

Mēneša plānu rakstīšana.
Čeku dedzināšana.
Simorona tehniku uzsākšana.
Vēlmju kolāžu veidošana.
Maka iekārtošana un uzlādēšana.
Veselīgu paradumu sākšana.

Maģiskais uzsākšanas laiks.

10.04 pl. 9:12 – 11.04 pl. 9:53

Šajā dienā un laikā labi veicas:

Čeku dedzināšana.
Simorona tehniku uzsākšana.
Vēlmju kolāžu veidošana.
Maka iekārtošana un uzlādēšana.

Maģiskais realizēšanas laiks.

17.04 pl. 17:42 – 18.04 pl. 19:11

Šajā dienā un laikā labi veicas:

Čeku dedzināšana.
Simorona tehniku uzsākšana.
Vēlmju kolāžu veidošana.
Maka iekārtošana un uzlādēšana.

Kas tad īsti ir čeku dedzināšana, kā to dara un kāds ir iespējamais rezultāts?

Mēs ikdienā veicam iepirkumus. Par tiem maksājot, mēs naudu atstājam veikalā un pretim saņemam preci un čeku. Atstājot savu čeku veikalā, mēs simboliski atstājam arī savu naudu. Nauda ir enerģija, un ar to ir jāapietas smalki. Vācot ikdienas patēriņa preču čekus, mēs tos atbilstoši maģiskajam kalendāram varam dedzināt un palaist, tā teikt „pelnus gaisā” ar domu, ka naudiņa atgriezīsies.

Tātad process:

Čekus labāk krāt atsevišķi somā, somas nodarījumā, nevis makā (maks ir māja naudai, un tur jātur kārtība un tīrība).

Vislabāk čekus dedzināt brīvā dabā (ugunskurs, grils u.c) ar domu, ka naudas enerģija paceļas gaisā un tad atgriežas pie mums. Ja dedzinām iekštelpās, tad pelni pēc tam ir jāizkaisa gaisā. Iemest kurtuvē nav īsti jēgas, jo tad tas var nedarboties.

Tie cilvēki, kas ilgāku laiku čekus ir krājuši un beidzot sadedzinājuši, var vislabāk pārliecināties, cik labi šī maģija strādā. Bet atcerieties – nepietiek ar to, ka mēs kaut ko zinām, vajag to arī darīt!

Simorona tehniku uzsākšana

Simorons ir praktiskās psiholoģijas metode, kas caur humoru palīdz realizēt un piepildīt cilvēku vēlmes. Sākot ar auto novietošanu ikdienā, brīnumu pasūtīšanu līdz jaunu attiecību iegūšanai, karjeras izaugsmei un papildus finanšu piesaistīšanai. Apgūstot dažādas Simorona tehnikas, tās savienojot ar maģiskajām dienām, uzlabojas vēlmju realizēšanās.

Vēlmju kolāžu veidošana

Kolāžas ir viens no vizualizēšanas veidiem, kā „nodot Visumam savu pasūtījumu” vai kā koncentrēt enerģiju uz savām vēlmēm un plāniem. Svarīgi ir vizuālais noformējums. Visbiežāk uz palielākas lapas loksnes tiek salīmēti izgriezumi no žurnāliem. Lietas, tēli un simboli, kas ir tas, ko mēs arī vēlētos. To izveidošanu ieteicams veikt vai papildināt tieši maģiskajās dienās, tas vairos pozitīvo enerģiju un ļaus ātrāk vēlmēm realizēties.

Maka iekārtošana un uzlādēšana

Maks ir māja naudai. Vispirms katram ir jānovērtē, ja paši būtu nauda, vai gribētu dzīvot savā makā? Ir dažādas teorijas par maku krāsām, bet svarīgākais par visu ir izvēlēties tādu, kas tiešām pašiem patīk. Nav ieteicams maku pirkt uz akcijām. Labāk izvēlēties tādu, kas asociējas ar naudas piesaisti un bagātību. Jauna maka iekārtošanai labi izvēlēties maģisko dienu, lai tas vairo ienākumus. Maka uzlādēšana ir stipri simboliska, jo kādēļ gan mēs lādējam tikai tehnikas, to varam darīt arī ar makiem. Simboliski pieslēdzot pie lādētāja. Tikai pozitīvas emocijas ir tās, kas rada rezultātus.

Veselīgu paradumu sākšana

Kā iesāks jaunu mēness ciklu, tā pavadīs visu atlikušo mēnesi. Maģiskās dienas ir saistītas ar cikla sākšanos un, iesākot to ar veselīgu maltīti, sportisku nodarbību vai kādu savam dzīvesveidam atbilstošu paradumu, tam ir lielāka iespēja turpināties ilgāk. Tikai galvenais atrast to savu pieeju, lai uzsākšanai ieliktu labu pamatu.

Autore: Dita Blūma–Balinska, www.simboli.lv

loading...