Maģiskā prognoze sestdienai un svētdienai. Četri iemesli, kāpēc pievērsties mīlas lietām!

25-05-2019

paris_horoskops


Galvenās astroloģiskās un maģiskās prognozes 25. un 26. maijam ietver iespēju kaut ko mainīt savā privātajā dzīvē.

25. maijs uzskatāms par neitrālu gandrīz visās dzīves jomās, tikai ne mīlestībā. Tautas dziednieki šai dienā tradicionāli nododas ģimenes maģijas rituāliem: skaita buramvārdus un veic rituālus laulātā pāra intīmās saiknes stiprināšanai.

Atcerieties zelta likumu: “Nepārvērt vīru par draudzeni”. Ko tas nozīmē? Ļoti vienkārši – neapspried ar viņu krēmu pret celulītu vai vizīti pie zobārsta. Neaizmirsti, ka blakus ir vīrietis, kuru nenāktu par ļaunu katru mīļu dienu savaldzināt un iekarot.

Ko tur slēpt, daudzi zina, ka ar laiku dzirkstelīte ģimenes dzīvē mēdz pārklāties ar pelniem. Jo ilgāk dzīvo kopā vīrs un sieva, jo retāk viņu starpā uzliesmo kaislība. Bet tas nenozīmē, ka uzreiz jāskrien meklēt palīdzība pie dziedniekiem, magiem un psihologiem. Iespējams, kaut ko varēsiet mainīt arī bez palīdzības no malas. It īpaši – šajā nedēļas nogalē.

1. Pirmkārt, laiks ir ļoti labvēlīgs pašizglītībai, un tuvība nu reiz ir tā joma, kur atklājumi iespējami pastāvīgi. Pat ja jūties pieredzes bagāts, nenāks par ļaunu arī mazliet teorijas. Palasi grāmatas, uzzini, ko domā, jūt un vēlas pretējais dzimums. Ne tikai interesanti, bet arī noderīgi!

2. Otrkārt, mīts ir apgalvojums, ka tuvība izdodas lieliski tikai tad, ja tā ir spontāna. Tieši pretēji, rūpīgai plānošanai mēdz būt fantastiski rezultāti. Tos nodrošina fantāzija un iztēle, kas laicīgi ķeras pie “priekšdarbiem”. Uzsāc ar partneri nerātnu saraksti, ja viņš vai viņa nav līdzās, bet tikties tūlīt nav iespējams. Raksti visu, kas tev šķiet vilinošs vai palicis atmiņā: “Vai neesi šobrīd ļoti aizņemts? Atceries mūsu pēdējo nakti atvaļinājumā pie jūras?”

3. Treškārt, dalieties savās fantāzijās. Daudzi kautrējas, bet tieši to ieteiks jebkurš psihologs. Pēc tādas sarunas noteikti parādīsies laba iespēja runāto izmēģināt praksē!4. Nu, un visbeidzot mainiet ierasto vidi. Jebkurā lietā vienveidīgs scenārijs ir apnicīgs. Tu taču katru vakaru necel galdā tikai un vienīgi ceptus kartupeļus, bet izrādi radošu pieeju un vienmēr kaut ko pamaini, vai ne? Tas pats attiecas arī uz tuvību. Ja parasti tā notiek vakaros, brīvdienas ir lieliska iespēja ilgāk pavadīt laiku gultā pēc pamošanās. Ja jums ir vairākas istabas, pārcelieties prom no guļamistabas! Starp citu arī guļamistaba jūtami pārvērtīsies, ja ierastu grāmatu un žurnālu kaudzīti pie gultas nomainīs zemenes un šampanieties, bet seriālu – juteklisks kino.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Сергей 27.05.2019 at 01:13 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!