Mācītājs Krists Kalniņš: Ikviens kādreiz jūtas atstumts

20-04-2019

Kadrs no video

Kadrs no video


Šajā gadā Krusta ceļa vadlīnija ir atstumtība, ko gandrīz ikviens – lielākos vai mazākos apmēros – savas dzīves laikā ir piedzīvojis. Atstumtības sekas var būt tālejošas un graujošas.

“Sākot ar dažāda veida vardarbību, vienaldzību, nemīlestību. Katrs cilvēks var sevī atrast kādu brīdi, kurā viņš ir juties atstumts, cik mūsos ir milzīgas ilgas būt pieņemtiem, būt vērtīgiem un mīlētiem,” sacīja mācītājs Krists Kalniņš.

“”Sistēmas bērni” ir spilgtākais atstumtības piemērs. Kas ir pašā saknē? Kaut kas ar vecākiem nav kārtībā. Vecāki maina partnerus, un bērniem netiek nodrošināta mīlestības pilna vide,” atzina Romas Katoļu baznīcas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

Lūgšanu gājiena dalībnieki, izdzīvojot Krusta ceļa stacijas, apstājās dažādās Vecrīgas vietās un pārdomāja tādus jēdzienus kā sevis vainošana, nevērība, meli, norobežošanās no atšķirīgā, kā arī dusmas un bailes, balstoties uz Svēto Rakstu fragmentu: ”Manas žēlabas Dievs pārvērtis dejā,” kas atklāj to, ka pēc visu grūtību izturēšanas, ikvienam tiek dāvāts iepriecinājums un pārveidota dzīve.

loading...

2 Comments

  1. Serf 22.04.2019 at 01:04 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

  2. Lelde 23.04.2019 at 07:56 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 192 miljoni dolāru, un, izmantojot Pilnmēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.