Ļoti īpašs Jauns Mēness Ūdensvīrā: kam vērts pievērst uzmanību šajās dienās

05-02-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

4. februārī atkal iestājies Jauns Mēness, un ir daži aspekti, kurus vajadzētu ņemt vērā.

1. Melnā Mēness (Lilitas) ieiešana Ūdensvīra zīmē kopā ar Sauli, Mēnesi un Merkuru.
Šis ir absolūta godīguma laiks. Atklāsies patiesība, kas mudinās darboties godīgi un kopēja labuma vārdā.

2. Marsa savienojums ar Erisu
Mijiedarbība starp Marsu un pundurplanētu Erisu norāda, ka jāsaglabā miers, pat ja ne viss notiek pēc plāna. Ļauj sev kustēties kopā ar Visuma ritmu.

3. Mēness un Plutona savienojums
Tiklīdz jaunā mēness periods būs garām, izveidosies šis savienojums un liks mums stāties pretī dažām no mūsu drūmākajām domām. Būsim spiesti mainīties pēc tam, kad būsim spiesti stāties pretī visiem savas personības aspektiem, kurus līdz šim nepieņēmām un pat noliedzām.

Jaunais Mēness tāpat sakrīt ar Ķīniešu Jaungadu. Austrumos uzskata, ka tas būs veiksmes un uzplaukuma laiks tiem, kuri praktizē pacietību, godīgumu un neatlaidību. Labestības un laba noskaņojuma gars burtiski mirdzēs virs mums.

Jauns Mēness Ūdensvīra zīmē
Labākais laiks jaunam startam, Jauna Mēness spēks var palīdzēt īstenot idejas realitātē. Ūdensvīru pārvalda nākotnes rezultātu planēta Urāns. Jābūt uzmanīgiem, kuriem uzticies. Atceries, ka vārdiem ir spēks, tāpēc neļauj savam mēlei traucēt gūt panākumus.

Ūdensvīrs simbolizē tīru enerģiju, tāpēc jauns mēness liek mums aizdomāties par to, kā izmantojam savu enerģiju. Visums palīdzēs atgriezties uz pareizā ceļa, ja esam no tā novērsušies un pietrūkst spēka, lai turpinātu virzīties pretī lielākajiem mērķiem.

loading...