Ļoti glītais runčuks Cimdiņš meklē mājas

09-03-2019

cimdins

Cimdiņš ir mīļš, bet neuzbāzīgs runčuks, kuram ļoti patīk, kad viņu mīļo, glauda un pakasa kakliņu. Tad Cimdiņš izkūst laimē, guļas uz grīdas, pagriež vēderu un ar acīm šķiet pasaka -“Mīļo, mīļo vēl. Man patīk, es tev uzticos,” vēsta biedrībā “Palīdzēsim dzīvniekiem”.

Pacietīgs, nosvērts un mierīgas dabas runčuks ir kārtīgs un prātīgs. Ar interesi vēro visu pagaidu mājās notiekošo, lai nepalaistu garām mirkli, kad cilvēks viņam varētu veltīt uzmanību.

Ar citiem kaķiem sadzīvo, bet kopīgās rotaļās neiesaistās, priekšroku pagaidām dodot atpūtai kādā ērtā vietā. Tam ir arī savs izskaidrojums, jo vel pavisam nesen runčuks par mājām sauca ielu, kur par drošību, siltumu un mierīgu atpūtu varēja tikai sapņot.

Cimdiņš mūsu aprūpe nonāca pēc uz ielas iegūtas traumas, kad viņam, lai izveseļotos vajadzēja veterināro palīdzību.

Tagad, pēc izmeklējumiem, antibiotiku kursa un stacionārā vetārstu uzraudzībā pavadīta atveseļošanas laika, Cimdiņš ir vesels, atkopies runčuks.

Nokļuvis pagaidu mājās, viņš gaida savu laimīgo dienu, kad ar viņu nāks iepazīties viņa ģimene, lai vestu uz īstajām mājām.

Cimdiņš ir dažus gadus jauns, kastrēts runcis. Ja vēlies viņam sniegt mājas, zvani, tel. 26568812. Atrodas Rīgā, pirms adopcijas aicināsim iepazīties.

loading...