Ļoti aktuāls horoskops: kā pret Covid-19 aizsargājas katra zodiaka zīme

25-03-2020

Koronavīruss ir mūsdienu realitātes bieds numur viens. Astrologi iztēlojas, kā pret to cīnās katras horoskopa zīmes pārstāvji.Auns
Auns ir tik drosmīgs, ka neatļaujas baidīties no koronavīrusa. Tāpēc labākā aizsardzība – ignorēšana. Auns vienkārši dzīvo kā parasti un cenšas neļauties panikai.

Vērsis
Vērsis gluži nedomā, ka pandēmija pārņems visu pasauli un skars viņu personīgi, tomēr aktīvi iepērk griķus un tualetes papīru. Un viss tāpēc, ka Vērsis pret visu cīnās ar savu fizisko vajadzību apmierināšanu.

Dvīņi
Dvīņi cītīgi ievēro distanci saskarsmē ar citiem cilvēkiem un cenšas neapskauties. Ļoti cenšas, bet izdodas tas tiešām slikti, jo viņi taču ir tik mīļi cilvēki un tik ļoti mīl apskāvienus!

Vēzis
Vēzis aizsargājas, noskaņojot sevi nesaslimt. Var jau smieties, bet tieši Vēži būs visveselīgākie, redzēsiet, ka šī burvestība darbojas.

Lauva
Lauvas uzskata, ka zvēru karaļus koronavīruss neskars, jo vienkārši neuzdrošināsies. Nu,ko…

Jaunava
Jaunavas ievēro VISUS ieteikumus un rekomendācijas: mazgā rokas 20 sekundes, sēž mājās un pat ar mīļoto suni runā caur masku. Vēl disciplinētāki, iespējams, var būt tikai Mežāži, bet tas arī nav fakts.

Svari
Svari vienkārši cenšas mazāk nervozēt par koronavīrusu, jo parasti visi viņu uztraukumi par veselību piepildās.

Skorpions
Skorpioni ieslēdzas mājās un vispār neiet ārā cilvēkos. Visgrūtāk viņiem, protams, ir nenodarboties ar seksu, bet vīruss – nopietns šķērslis, lai tuvinātos.

Strēlnieks
Maksimums, uz ko spējīgi Strēlnieki savā privātajā cīņā pret koronavīrusu, ir nedoties ceļojumā. Tā viņiem, protams, ir īsta traģēdija.

Mežāzis
Mežāži tāpat kā Jaunavas ievēro visu rekomendāciju sarakstu koronavīrusu profilaksei. Turklāt viņi vēl arī kontrolē visus apkārtējos, lai tie nedarītu muļķības. Starp citu, tieši pateicoties Mežāzim, pasauli neiznīcinās vīruss.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs no vīrusa aizsargājas ar folijas cepurītes palīdzību – nekā jauna, starp citu.

Zivis
Zivis lasa grāmatas par to, kā iemīlēt savu slimību, un par to, ko slimība vēlas tām pastāstīt – tādējādi viņi ne gluži aizsargājas pret koronavīrusu, bet mēģina kaut vai ar to sadraudzēties. Pat nemēģini saprast, ja pats neesi dzimis šajā zīmē.

loading...