Linsēklu uzlējums. Lielisks savelkošs līdzeklis gludākai sejas ādai!

19-11-2017

linseklas

Pārlej 1 tējkaroti linsēklu ar 1/3 glāzes vārīta ūdens un vairākas minūtes maisa. Pārlej ar papīra salveti un atstāj nostāvēties līdz vakaram.

Vakarā uz tīras ādas ar vates salvetīti, kas samērcēta linsēklu uzlējumā, klāj pirmo, plāno šķidruma kārtiņu. Ļauj nožūt. Atkārto vēl 4 reizes.

Procedūras laikā centies nesmaidīt un nesarunāties. Pēc tam noskalo ar siltu, vārītu ūdeni un uzklāj nakts krēmu.

Pilns sejas u kakla ādas savilkšanas procedūru kurss – 12-15 dienas pēc kārtas. Dāmas, kas to izmēģinājušas, atzīst: āda kļūst stingrāka un svaigāka!

loading...

2 Comments

  1. Liene 10.05.2017 at 09:47 - Atbildēt

    Neieslīgšu detaļās, bet pirms 2 mēnešiem es pamanīju ļoti krāsainu mājaslapu ar jaunu masku pret acni – Black Mask. Tā bija mana pēdējā iespēja, tāpēc es nolēmu to pasūtīt. Un es nespēju noticēt savām acīm, kad ieraudzīju pirmos rezultātus! Jau pēc vienas nedēļas mana akne sāka samazināties un apsārtums bija mazāk redzams. Viena mēneša laikā akne pilnībā izzuda. Parasti no krēmiem un gēliem man ir alerģiska reakcija, taču šoreiz – nekā! Perfekti! šeit viņu lapa: https://goo.gl/qB2RB8

  2. Anete 21.08.2017 at 10:17 - Atbildēt

    Tava Pielijušās Vasaras veiksme gaida. Vai Tu aiziesi to satikt jau šodien? Nāc te un pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/ZtvSvi