Lietas, kas piesaista nabadzību. Atbrīvojies no tām nekavējoties!

01-11-2019

Foto – Pixabay


Vairākums cilvēku, kuriem nākas cīnīties ar naudas trūkumu, var vainot paši sevi. Bet tas tā ir ne vienmēr. Protams, ja neko nedarīsi savas labklājības vārdā, tā arī nepienāks. Bet tad, ja pastāvīgi meklē iespēju nopelnīt un centīgi strādā, tomēr cerētā rezultāta nav, ezoteriķi iesaka aizdomāties un sakārtot savu dzīves vidi, bez žēlastības izmetot lietas, kas piesaista nabadzību.

LASI ARĪ: KĀ ATBRĪVOTIES NO LĀSTA UN ĻAUNAS ACS

Nokaltuši ziedi
Dažādi ziedu dekori interjerā neapšaubāmi izskatās ļoti skaisti. Augi un ziedi dod spēku virzīties dzīvē uz priekšu, tie ir gluži kā attīstības un progresa simbols.

Ja svaigi ziedi un telpaugi podos rotā māju un palīdz tās īpašniekam, novītuši ziedi un nokaltuši augi veicina tieši pretējo.

Tie nepavisam nerotā mājokli, izplata nepatīkamu smaku un ir negatīvas enerģijas avots.

Ja saproti, ka kaut kas traucē sasniegt mērķus vai tikt pie turības, iespējams, pie vainas nokaltuši augi, kurus jau sen bija laiks izmest.

Salauztas lietas

Dīvāns ar izsēdētām atsperēm, salauzta krēsla atzveltne, ieplīsusi lampa – visas šīs lietas liecina, ka mājokļa īpašnieks ir nabadzīgs un nevar pat krēslu nopirkt. Šie priekšmeti vairs nekalpo savam mērķim, bojā mājokļa izskatu, bet tu tos vienalga paturi.

Ja tā ir, labāk atbrīvojies no visa salauztā un vecā, nevis gaidi brīdi, kad kāds to salabos. Šīs lietas tāpat kā nokaltuši augi piesaista negatīvu enerģētiku, kas var radīt problēmas ar finansēm.

Nelabvēļu dāvanas
Ja tev kaut ko uzdāvina cilvēks, kurš tev nepatīk, nenes šo priekšmetu mājās. Paanalizē šī cilvēka attieksmi pret tevi. Iespējams, viņš nemaz nav tik labs, kā vēlas izskatīties tavās acīs.

Ja tā ir, labāk izmest šādu dāvanu, jo tā var nest negatīvu enerģētiku un pat lāstu. Nav vērts glabāt šādu dāvanu arī tad, ja dāvinātājs tev vienkārši ir nepatīkams. Tas ietekmē psiholoģiski: redzot šo lietu, tu atceries par nepatīkamu cilvēku. Tā var piesaistīt arī neveiksmes.

Avots: “Esotericblog”

loading...