Lielo pārmaiņu horoskops. Kurām zodiaka zīmēm ilgi neveicās mīlestībā, bet tad…

15-10-2019

Foto – Pixabay


Gadiem neveicas mīlestībā un jau rodas iespaids, ka tas nekad nebeigsies. Tomēr 2019. gada nogale dod iespēju horoskopa zīmēm, kas jau aizmirsušas, cik jaukas var būt veiksmīgas attiecības.

Daudziem horoskopa pārstāvjiem gaidāma unikāla iespēja satikt tādu cilvēku, kas viņus mīlēs no visas sirds, ieskaus gādīgā uzmanībā un cienīs visu dzīvi.

Vairs nekādu vilšanos, ilgu meklējumu, kļūdu vai asaru! Šoruden visa negatīvā pieredze it kā nodzēšanas, un liktenis pastiepj palīdzīgu roku.

Jā, gaidīt nācās ilgi – vairākus gadus, bet tagad viss mainīsies. Un tiem, kuriem neveicās, mīlestībā uzsmaidīs veiksme. Tu patiesi iemīlēsi un gūsi pretmīlestību, jo vienkārši pienācis laiks atrast savu laimi un dzīvot mierā un harmonijā.

Jau šobrīd izredzes sastapt savu lielo laimi ir Lauvam un Jaunavai. Iespējams, tikai dažas dienas jūs šķir no svarīgākās tikšanās 2019. gadā. Jūs neesat raduši ļauties īslaicīgām attiecībām, tāpēc gaidiet savu likteni – un to arī sastapsiet.

Kāds uzreiz to sapratīs, citam būs vajadzīgs laiks un vairāki draudzības mēneši, bet svarīgi ir tas, ka jūs būsiet kopā un vairs nekad nešķirsieties. Šīs zīmes necieš sasteigtus lēmumus, tomēr var iemīlēt tik spēcīgi, ka jau drīz svinēsiet kāzas.

Skorpioniem arī ir visas iespējas satikt savu sapņu cilvēku. Visticamāk, tas notiks rudens beigās, tāpēc nesteidzieties šķirties, ja visi citi jau sen atraduši viens otru, bet jums joprojām neveicas.

Ļoti iespējams, ka vairs nešķirsieties jau no pirmās tikšanās. Kopā varēsiet ne tikai būt laimīgi un priecāties par dzīvi, bet arī īstenot daudzus plānus, kas nav izdevies vienatnē.

Svari tāpat noguruši meklēt savu laimi. Un patiešām, cik tad var gaidīt, ja neveicas gadiem, dzīve vispirms dod cerību, bet pēc tam to atņem, ievainojot tā, ka vairs neko negribas, tikai atbrīvoties no šīm sāpēm. Bet rudens ir labvēlīgs pret Svariem un dāvā tiem laimi.

Jau drīz satiksi cilvēku, kas iemīlēs, sniegs uzmanību un izdziedēs visas agrākās brūces dvēselē. Attiecības attīstīsies strauji un nesīs ne tikai daudz mīlestības, bet arī jaunus iespaidus un nākotnes plānus.

Strēlnieks vasarā, iespējams, jutās vīlies, jo siltais gadalaiks gan solīja mīlestību, bet atnesa vilšanos, sāpes un šķiršanos. Brūces sirdī pamazām sadzīst, un rudens gatavo tikšanos ar kādu īpašu cilvēku. Strēlnieks var kļūt par horoskopa zīmi, kas atradīs brīnišķīgas attiecības pašās 2019. gada beigās.

Avots: “Brainum”

CITI HOROSKOPI

1. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS RUDENIM

2. KURAS HOROSKOPA ZĪMES GAIDA ZELTA RUDENS

3. LAIMĪGĀ RUDENS HOROSKOPS

loading...

1 Comment

  1. Lelde 15.10.2019 at 23:11 - Atbildēt

    Šobrīd, kad lielo laimestu loterijas ir izšāvušas, vērts izvēlēties salīdzinoši nelielo – no dažiem desmitiem līdz simts tūkstošiem eiro laimestu izlozes, kurās ir augstāka laimesta iespēja. Meklē kopējā sarakstā Japānas Mini-lotto, Meksikas Chispazo un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Zne76f Šīs nepadarīs tevi par bagātāko cilvēku Latvijā, bet noder, kad vajag vinnēt vismaz kaut ko, ļaujot, nepieciešamības gadījumā, ātri savākt ikdienas tēriņiem nepieciešamo summu.
    Tagad, kad manus novērojumus apstiprināja kāds kolēģis, kurš regulāri nopelna labus papildus ienākumus tieši ar mazajām izlozēm, gribu padalīties arī ar citiem. Kad laimē nelielu summiņu – 5, 10, 50, 200, par šo naudu nepērc jaunas biļetes, bet uzreiz noņem no brokera konta, pārskaitot uz savu karti. Bet jaunas biļetes pērc atkal no kartes. Ja savas naudas apgrozījumu organizē šādā veidā, loto brokeris biežāk un vairāk atvērs dažādus speciālos piedāvājumus – CashBack atsevišķām izlozēm, dažreiz lielākus CashBack procentus, atlaides biļešu iegādei un tamlīdzīgus labumus, kurus apgrozot viņu kontā vienu un to pašu naudu nepiedāvātu.
    Un neaizmirstiet pieminēt mani ar labu vārdu, kad izdosies izmantot manu padomu 😉