Lielais septembra horoskops VĒZIM: radi, gudro, mēģini!

10-09-2017

vezis

2017.gada septembra horoskops Vēzim iesaka izanalizēt visu, ko viņš paveicis pagājušajos vasaras mēnešos. Pienācis laiks apkopot rezultātus un būvēt plānus rudenim. Visās Vēža dzīves sfērās būs līdzsvarota situācija, kas viņam patīk vairāk, nekā kņada un neskaidrība. Protams, bez nelieliem satricinājumiem septembrī neiztikt. Taču tie visi ir sīkumi, kurus Vēzim ir pa spēkam izlabot. Ņem vērā, ka visās situācijās paļauties nāksies tikai uz sevi.

Septembra horoskops sievietei Vēzim prognozē brīnišķīgu mēnesi, kad beidzot varēs palutināt sevi ar pirkumiem un moderni sapucēties. Finansiālā situācija ir normalizējusies, tāpēc droši organizē ceļojumu, pērc dāvanas tuviem cilvēkiem un neatsaki sev izklaides. Pat tad, ja sieviete Vēzis dosies lietišķā braucienā, tad arī tur teicami atpūtīsies.

Septembra horoskops vīrietim Vēzim iesaka būt pārliecinātākam par saviem spēkiem un iespējām. Tas attiecas ne tikai uz pamatdarbu un mīlestības jomu. Nav nekā tāda, kas varētu tev nodarīt būtisku kaitējumu. It īpaši, ja septembrī vīrietis Vēzis sajutīs tuvo cilvēku stipro plecu un atbalstu.

Kāds būs septembris jūtu dzīvē?
vezis
2017.gada septembra mīlestības horoskops Vēzim neiesaka jūtas izvirzīt augstāk par visu dzīvē. Palūkojies uz cilvēkiem sev apkārt, un, iespējams, starp viņiem atradīsi mīlošu un uzticamu cilvēku. Tavas prasības pret mīlas attiecībām ir visnotaļ augstas, bet septembrī nāksies nolaisties no debesīm uz zemes. Ja Vēži dzīsies pēc ideāla, tad paliks vientulībā. Mēneša beigās gaidāms kaislīgs romāns, kas dāvās tev daudz emociju un iespaidu.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Vēzim iesaka sagādāt izredzētajam patīkamu pārsteigumu. Tas var būt gan kopējs brauciens uz ārzemēm, gan romantiskas vakariņas sveču gaismā. Biežāk palieciet divvientulībā, bet nevis, lai skaidrotu attiecības, bet gan izbaudītu vēl vienu medus mēnesi. Septembrī no Vēža būs atkarīgs, vai viņa personiskā dzīve būs laimīga, vai arī paliks bez pārmaiņām.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Vēzim iesaka pašam izlemt, kas viņš ir mīļotajai sievietei – cēlsirdīgs bruņinieks vai vieglprātīgs kavalieris. Randiņu laikā mazāk domā par darba problēmām, bet vairāk pievērs uzmanību savai sirds dāmai. Septembrī Vēzis būs tik šarmants un galants, kā nekad.

Vai pietiks naudas un gaidāma karjeras izaugsme?
vezis
2017.gada septembra horoskops Vēzim sola gan priekšniecības uzslavas, gan kritiku. Lai gan tu jau pats saproti, kur pieļāvi kļūdas, un kā strādāji pēdējā laikā. Septembrī Vēzim nāksies meklēt jaunu darbu vai stiprināt stāvokli jau “iesildītajā” vietā. Visas šīs kardinālās pārmaiņas un satricinājumi būtiski ietekmēs Vēža finansiālo un emocionālo stāvokli.

Septembra karjeras horoskops sievietei Vēzim iesaka gudri ieguldīt naudu, lai pēc tam bezbēdīgi dzīvotu daudzus mēnešus. Tikai netērē finanses bezjēdzīgiem pirkumiem, izklaidēm un nevajadzīgiem pasākumiem. Septembrī sievietei Vēzim nāksies pastiprināti pastrādāt, lai panāktu pienācīgu karjeras izaugsmi. Svarīgi, lai darbs nestu arī morālu gandarījumu.

Vīrietim Vēzim septembrī nepieciešams veidot izdevīgus sakarus ar cilvēkiem, no kuriem būs atkarīga viņa profesionālā nākotne. Tuvo cilvēku atbalsts būs vajadzīgs kā nekad agrāk. Starp citu, ja vīrietis Vēzis septembrī sāks nodarboties ar privāto biznesu, jau gada beigās gūs tajā panākumus. Par tavu devīzi šogad var kļūt šādi vārdi: “Radi, izgudro, mēģini!”

loading...