Lielais septembra horoskops AUNAM: dzīve, mīlestība, finanses

10-09-2017

auns

2017.gada septembra horoskops Aunam sola krāsu daudzveidību gan rudenīgā laika jomā, gan dzīvē. Dažkārt tev gribēsies mieru un komfortu dvēselē, bet citkārt – virzību uz priekšu un jaunus iespaidus. Nav iespējams atteikties no tā, ko tu jau esi sasniedzis, bet septembrī Aunam izraisīs nepatiku pastāvīgums darba un personiskajā sfērā. Ja tu rīkosies apdomīgi, tad saglabāsi brīnišķīgas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.

Septembra horoskops sievietei Aunam neiesaka apstāties pusceļā. Slinkums un nevēlēšanās cīnīties ar grūtībām atmetīs tevi simts soļus atpakaļ. Esi racionālāka, lai padarītu savu dzīvi labklājīgāku. Sievietes Auna noskaņojums septembrī mainīsies tāpat kā laikapstākļi rudenī.
Vienmērīgi spēcīgas jūtas un kaisli nomainīs atsevišķi uzplūdi. Nebaidies mainīt kursu personiskajā dzīvē, tad kā atbildi saņemsi abpusēju mīlestību un uzticību.

Septembra horoskops vīrietim Aunam iesaka vairāk laika veltīt ģimenei – sievai un bērniem. Ej uz kompromisu pat tajā gadījumā, ja nāksies par to samaksāt ar iesīkstējušiem principiem. Septembrī vīrietim Aunam piedāvās pienācīgu darbu ar augstu atalgojumu.

Kā veiksies privātajā dzīvē?
auns
2017.gada septembra mīlestības horoskops Aunam paredz brīnišķīgu mēnesi, kurā atradīsies vieta, lai saderinātos un sarīkotu krāšņas kāzas. Ja tu sen gribēji iestādīt koku, dzemdēt dēlu un uzbūvēt māju, tad šis laiks ir pienācis. Vientuļie Auni iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena, kas kļūs par sākumu stiprām attiecībām. Ar kādu būs jāšķiras, kas būs mokoši sāpīgi. Taču dzīve turpinās, bet īsta mīlestība nemirst.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Aunam sola ne mazums patīkamu tikšanos un romantisku randiņu. Nedomā, ka mīlestība gājusi tev ar līkumu, jo blakus ir cilvēks, kas sen tevi dievina. Septembrī paskaties apkārt un izdari attiecīgus secinājumus. Šis mēnesis ir labvēlīgs mēnesis sievietēm Auniem, kas sapņo ieņemt bērnu.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Aunam iesaka būt viedākam attiecībā pret otro pusīti. Jūs bieži strīdaties par niekiem, kā arī apvainojaties un piekasieties viens otram. Vīrietis Auns septembrī pa īstam leposies ar savas izredzētās sasniegumiem un karjeru. Ja tu sen gribēji parunāt par kopīgu dzīvošanu, lai arī nereģistrētā laulībā, tad septembrī nekautrējies izteikt šādu piedāvājumu.

Kas jauns karjerā?
auns1
2017.gada karjeras horoskops Aunam iesaka būt racionālākam un apdomīgākam pirms ķerties pie jaunām lietām. Mazi un garlaicīgi darbiņi arī nesīs labumu, tāpēc septembrī tos nevajag ignorēt. Aunam vajag radoši attiekties pret tiem jautājumiem, kurus viņš sen atlicis uz vēlāku laiku. 2017.gadā izmanto visu savu bagātīgo pieredzi un prasmes, lai izveidotu galvu reibinošu karjeru. Plānveidīgums problēmu risināšanā palīdzēs Aunam ieņemt cienījamu nišu ne tikai savā kolektīvā, bet arī sabiedrībā kopumā.

Septembra karjeras horoskops sievietei Aunam iesaka koncentrēties uz finanšu problēmām. Jo vairāk tu šomēnes paveiksi, jo vairāk naudas saņemsi. Nav jēgas krasi mainīt darbu, kā arī sākt sadarbību ar mazpazīstamām personām. Enerģētiskais lādiņš sievietei Aunam būs tik augsts, ka viņa spēs sasniegt daudz, kā arī vest sev līdzi domubiedrus.

Vīrietim Aunam septembrī nevajag koncentrēt uzmanību uz naudas grūtībām. Tās ir pārejošas, bet karjerai šis ir teicams mēnesis. Īpaši, ja tu jau esi morāli sagatavojies lielam izrāvienam profesionālajā sfērā.

loading...