Lielais oktobra horoskops Zivīm. Ienes saulīti savā dzīvē pats!

12-10-2017

zivis


Vispārējais horoskops Zivīm

2017.gada oktobra horoskops Zivīm sola nomākušos laiku ne tikai aiz loga, bet arī dvēselē pastāvīgi pūtīs vējš, valdīs slapjdraņķis un vēsums. Lai ienestu saulīti dzīvē, tev vajag pašam uz sevi paskatīties citādāk. Zivju vārdi un rīcība dažkārt nesakrīt, tāpēc oktobrī gaidāmas ķildas un strīdi ar apkārtējiem cilvēkiem. Kas attiecas uz darbu, tad arī tur tev jāpieliek pūles un jāizslēdz inertums.

Oktobra horoskops sievietēm Zivīm iesaka būt pārliecinātām, ja jāpieņem svarīgs un liktenīgs lēmums. Ja tu baidies, nevēlies riskēt, ieklausies savā iekšējā balsī. Oktobris ir lielisks mēnesis, kad var pārcelties, sākt mācības un veidot ģimeni. Sievietes Zivis oktobrī vairāk tieksies pēc dvēseliska komforta, nevis pēc bagātības iegūšanas un karjeras izaugsmes.

Oktobra horoskops vīriešiem Zivīm prognozē negaidītus šķēršļus gan darbā, gan personiskajā jomā. Iemācies saprasties ar cilvēkiem, nevis ar putām uz lūpām pierādīt savu viedokli. Ņem vērā, ka pat mazākie strīdi oktobrī var izraisīt attiecību izjukšanu. Toties finanšu ziņā par Zivīm var papriecāties. Šopings un izklaides – tas viss oktobrī ir domāts jums.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Zivīm paredz galvu reibinošu tikšanos ar cilvēku, kuru tās, šķiet, gaidījušas daudzus gadus. Pat pašas prātīgākās un apdomīgākās Zivis ies jūtu pavadā. Ja tev jau ir iemīļotais cilvēks, tad tu kopā ar viņu ienirsi kaisles un maigu atzīšanos ūdenskritumā. Oktobrī tev sakārosies sauli un siltumu, tāpēc slēpt savas jūtas no izredzētā tu negrasies.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Zivīm sola romantisku iepazīšanos, kas nebūs ilga, bet atstās dvēselē spilgtas un dziļas pēdas. Daudzas Zivis – tieši otrādi – gribēs atgriezties pagātnē un pašas piezvanīs bijušajam iemīļotajam. Oktobrī tev vajag rēķināties ar iemīļotā vīrieša viedokli un vēlmēm, citādi viņš uzskatīs tevi par egoisti un apvainosies.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Zivīm iesaka nenest upurus tādas sievietes dēļ, kas nav viņa cienīga. Cieni sevi, kā arī mākslīgā veidā neizdomā grūtības personiskajā dzīvē. Ja oktobrī vīrietis Zivis gribēs saknē mainīties mīļotās sievietes dēļ, tad šāda rīcība ir uzmanības un aplausu vērta.

Naudas un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Zivīm iesaka rūpīgi izanalizēt saņemto informāciju. Iespējamas jaunas ziņas, gan labas, gan sliktas. Bez palīgiem profesionālajā jomā Zivīm neiztikt, tāpēc ņem vērā pat niecīgākos padomus. Oktobrī tu iegūsi jaunu amatu un būtiski pakāpsies pa karjeras kāpnēm. Jo veiksmīgāk un izdevīgāk 2017.gadā Zivis ieguldīs naudu, jo lielāku peļņu iegūs.

Oktobra karjeras horoskops sievietei Zivīm prognozē grūtu mēnesi finanšu un darba jomā. Darba kolektīvā iespējama štatu samazināšana, kā arī darba algas apcirpšana. Oktobra vidū sievietei Zivīm vajag īpaši atbildīgi attiekties pret saviem tiešajiem pienākumiem. Tuvinieki uzdāvinās kaut ko vērtīgu un noderīgu mājoklim, bet tev pašai labāk uz laiku atteikties no dārgu modes preču veikalu apmeklēšanas.

Vīriešiem Zivīm oktobrī nevajag aizņemties pat mazu summu. Atdot naudu nāksies ar lielām grūtībām un ilgstoši. Darbā vīrietis Zivis nedrīkst provocēt konfliktus, citādi viņam pašam nāksies izgrozīties no kuriozas situācijas. Oktobra beigās priekšniecība uzticēs tev projektu, kas būs interesants un izdevīgs.

loading...