Lielais oktobra horoskops VĒZIM. Sirdslietas, darbs, nauda

11-10-2017

vezis


Vispārējais horoskops Vēzim
2017.gada oktobra horoskops Vēzim paredz visa iecerētā un ieplānotā piepildīšanos. Tu iegādāsies jaunu sadzīves tehniku, mēbeles un beidzot pabeigsi kapitālo remontu. Bet pats galvenais, ka tam visam Vēzim oktobrī būs pietiekami līdzekļu. Tikai neļauj, ka 2017.gadā tevi pārņem dusmas un skaudība, citādi tas viss negatīvā veidā atspoguļosies uz tavu psihisko un fizisko stāvokli.

Oktobra horoskops sievietei Vēzim sola piesātinātu mēnesi, kad daudzas no viņām dosies atvaļinājumā, iegādāsies braucienu uz ārzemēm vai dosies perspektīvā komandējumā. Tieši ceļā sievietes Vēžus gaida liktenīga mīlestības tikšanās, kas krasi izmainīs viņas personisko dzīvi. No profesionālās un naudas viedokļa oktobri nevar nosaukt par izcilu.

Oktobra horoskops vīrietim Vēzim iesaka būt enerģiskam un aktīvam, citādi viņš tā arī paliks sēdēt sasmakušā birojā kā ierindas darbinieks. Lai gūtu panākumus un peļņu, tev vajag uziet visu iespējamo – atrast naudas avotus, izveidot lietišķus kontaktus un pat iesaistīt procesā tuviniekus. Vīriešiem Vēžiem oktobrī var neticami paveikties loterijā.

Mīlestības horoskops Vēzim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Vēzim sola romantiskas tikšanās, kas pāraugs stiprās un uzticamās attiecībās. Ja tu pagaidāms esi vientuļš, tad tev nevajadzēs izrādīt pat iniciatīvu – viss atrisināsies pats par sevi. Sievietes Vēži bez pielūdzējiem un aplidotājiem oktobrī noteikti nepaliks. Tikai atceries – tuvās attiecībās nepieļauj tādas īpašības kā greizsirdība, aizdomīgums un aizvainojums. Humora izjūta palīdzēs Vēzim pārvarēt mīlestības jomā daudzas nepatikšanas.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Vēzim neiesaka steidzināt notikumus personiskajā dzīvē. Lai viss iet savu gaitu, nevis tā, kā tu esi iecerējusi. Mazāk domā par to, ka mīlestībā viss var sabrukt, bet vairāk radi un veido. Oktobrī sieviete var doties braucienā kopā ar mīļoto cilvēku. Tas būs neaizmirstams laiks, kad jūtas vienam pret otru uzliesmos ar jaunu spēku.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Vēzim prognozē mēnesi, kad viņš nonāks tuvinieku ietekmē. Viņiem nepatīk tava izredzētā, kā dēļ notiks pastāvīgi strīdi un konflikti. Ja oktobrī vīrietis Vēzis ies sveša viedokļa pavadā, tad paliks viens un uz ilgu laiku.

Naudas un karjeras horoskops
2017.gada oktobra karjeras horoskops Vēzim paredz negaidītu veiksmi visos jaunajos un ieilgušajos darbos. Iespējami nelieli strīdi ar kolēģiem, bet gudrs lēmums palīdzēs neitralizēt konfliktu. Vēzim oktobrī vairāk vajag strādāt pie sevis, nevis komandēt citus cilvēkus. Ar pacietību un darbu visu var panākt. Rutīnas darbu arī būs daudz, taču tos ignorēt Vēži nedrīkst. Naudas plānā 2017.gadā gaidāma stabilitāte, tāpēc par šo jautājumu raizēties nevajag. Visu, ko vēlēsies, iegādājies, bet pārējais tev nav vajadzīgs.

Oktobra karjeras horoskops sievietei Vēzim sola daudz steidzamu un otršķirīgu darbu. Bet visas tavas domas būs saistītas ar ģimeni, nevis karjeru. Priekšniecībai diez vai patiks šāds sievietes Vēža noskaņojums, tāpēc esi maksimāli izpildīga un punktuāla. Iespējami veiksmīgi pirkumi ar ievērojamu atlaidi – kažoks, dārglietas vai automašīna.

Vīrietis Vēzis oktobrī darbā atklāti garlaikosies. Ar naudu tev viss ir pilnīgā kārtībā, bet stimulu jauniem panākumiem nav. Perspektīvi projekti Vēzim parādīsies tikai oktobra beigās, bet tie ir ļoti jāpieskata.

loading...