Lielais oktobra horoskops VĒRSIM. Mīlestība, karjera, nauda

10-10-2017

versis


Vispārējais horoskops Vērsim
2017.gada oktobra horoskops Vērsim paredz labvēlīgu mēnesi darba un finanšu ziņā. Gan viens, gan otrs būs pārpilnībā, tāpēc neraizējies. Tikai tērēt naudu nelietderīgiem pirkumiem Vērsim nevajag. Drīz tā būs vajadzīga braucienam un bērnu skolas lietām. Darba kolektīvā tu sevi parādīsi kā līderis, kas oktobrī var radīt konflikta situāciju. Padomā, vai nav labāk mierīgi nodarboties ar savu ierasto rutīnas darbu.

Oktobra horoskops sievietei Vērsim iesaka samazināt ambīcijas, “ierobežot apetīti”, citādi tu viegli sagrausi, ko izveidoji ar lielu darbu. Tas, starp citu, attiecas arī uz ģimenes dzīvi. Laiku nevajag tērēt pa tukšo, jo to neatgriezīsi atpakaļ. Oktobrī sievietei Vērsim izdevīgu priekšlikumu izteiks rietumu partneri. Vari piekrist un kravāt mantas, lai pārceltos.

Oktobra horoskops vīrietim Vērsim rekomendē būt ne tikai visu notikumu kursā, bet arī aktīvi tajos piedalīties. Darbā tev izveidosies romāns ar sievieti, kas vecāka par tevi. Oktobrī tas vīrietim Vērsim nedraud ar nopietnām problēmām, taču labāk saglabāt piesardzību. Finanšu jautājumos tu diez vai nonāksi pie vienprātības ar tuviniekiem.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Vērsim neiesaka izrādīt spēku attiecībā pret partneri. Runa nav par fizisku, bet garīgu tirāniju. Ja tu neatlaidīgi tiecies pēc līderības, tas var negatīvi ietekmēt jūsu savstarpējās attiecības. Oktobrī Vērsim vajag biežāk piekāpties tam, ko viņš mīl, nevis izdarīt uz viņu morālu spiedienu. Daudzi Vērši oktobrī izlems atgriezties pie bijušajiem mīļotajiem. Vientuļie Vērši oktobrī satiks cilvēku, kas ir tuvs garīgi un dzīves uzskatu ziņā.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Vērsim iesaka izrādīt gādību un maigumu attiecībā pret izredzēto. Jo tu esi atbildīga par to, ko esi pieradinājusi. Nemēģini pārveidot mīļoto vīrieti pēc sava ģīmja un līdzības, jo tas ir veltīgi. Oktobrī Vērsim gaidāms patīkams ceļojums kopā ar iemīļoto. Strīdi var izcelties tukšā vietā, bet gudrs lēmums, visticamāk, visu mainīs.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Vērsim neiesaka demonstrēt atsvešinātību un vienaldzību pret izredzēto. Pat tad, ja esat sastrīdējušies, tik un tā esi maigs un ne pārāk kategorisks. Oktobrī vīrietim Vērsim labāk nomainīt dusmas pret labvēlību, bet greizsirdībai vispār nedot vaļu.

Naudas un finanšu horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Vērsim sola daudz problēmu darbā. Tu saķersi galvu, kad ieraudzīsi, cik daudz darba jāpaveic īsos termiņos. Turklāt Vērsim oktobrī vajadzēs aizstāt saslimušu kolēģi, kas izraisīs viņā lielu neapmierinātību. 2017.gadā tevi gaida cīņa ar konkurentiem un izrēķināšanās ar skauģiem. Visam būs nepieciešami spēki un gudrība, tāpēc centies ik pa laikam dot sev atelpu. Oktobra beigās Vērsis saņems pienācīgu prēmiju.

Sievietei Vērsim oktobrī nevajag izveidot dienesta romānu. Pirmkārt, par to uzzinās visi tuvinieki un kolēģi. Otrkārt, tas nopietni kaitēs Vērša karjerai. Treškārt, tas var uz ilgu laiku sabojāt reputāciju sabiedrībā. Labāk oktobrī atrodi internetā piepelnīšanās iespējas, lai uzlabotu savu materiālo situāciju. Un vēl – nopērc abonementu uz fitnesa centru.

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Vērsim prognozē stabilu finanšu stāvokli. Galvenais – necenties dabūt visu un uzreiz, vēl jo vairāk tāpēc, ka puse darbu “karājas gaisā”. Darba mīlestība un radošums oktobrī vīrieti Vērsi padarīs par neaizvietojamu darbinieku.

loading...