Lielais oktobra horoskops ŪDENSVĪRAM. Kā mīlēsi, kā dzīvosi un pelnīsi?

12-10-2017

udensvirs

Vispārējais horoskops Ūdensvīram
2017.gada oktobra horoskops Ūdensvīram iesaka aizmirst par pagātni un dzīvot tagadnē. Ja tu tā arī krāsi aizvainojumus, nožēlosi padarīto un nodarbosies ar sevis graušanu, tad izkritīsi no aprites. Vairāk komunicē, tiecies ar draugiem un neatmet domu par jaunu mīlestību. Vēl jo vairāk tāpēc, ka enerģijas Ūdensvīram ir pārpārēm, lai radītu un kļūtu veiksmīgs.

Oktobra horoskops sievietei Ūdensvīram sola dārgu dāvanu no vīrieša, kas viņai sen patīk. Mēneša vidū sieviete Ūdensvīrs saņems izdevīgus darba piedāvājumus, tāpēc rūpīgi tos izskati. Oktobrī centies neko neslēpt no cilvēka, kuru mīli. Sievietēm Ūdensvīriem ir jāatceras, ka patiesu tuvību veido pilnīga uzticēšanās.

Oktobra horoskops vīrietim Ūdensvīram paredz veiksmīgu apstākļu sakritību, kas ietekmēs visas dzīves jomas. Tevi novērtē darbā, mīl mājās un ciena draugi. Laime un harmonija ir pietiekama, lai tu sajustos kā pilnvērtīga personība. Taču oktobra beigās vīrietis Ūdensvīrs saņems nepatīkamu ziņu, kas attiecas uz tālu radinieku. Tev nāksies nekavējoties doties tālā ceļā.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Ūdensvīram prognozē liktenīgu tikšanos. Jauniepazīts un saskarsmē ļoti interesants cilvēks burtiski sagriezīs kājām gaisā tavu dzīvi. Jūsu attiecības būs ilgstošas un patiesas. Ja Ūdensvīrs izlems izveidot ģimeni, tas būs gudrs un pareizs lēmums. Ņem vērā, ka vieglprātīgi sakari oktobrī var novest tikai pie nepatīkamām sekām.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Ūdensvīram iesaka iesniegt laulību reģistrācijas pieteikumu un plānot kāzu datumu. It īpaši, ja iemīļotais jau vairākkārtīgi izteicis tev laulību piedāvājumu. Vairāki Ūdensvīri – tieši otrādi – sāpīgi pārdzīvos attiecību izjukšanu. Tā iemesls var būt abpusēja nespēja pieņemt vienam otrā zināmas rakstura īpašības.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Ūdensvīram iesaka biežāk rīkot iemīļotajai svētkus. Tās var būt romantiskas vakariņas vai teātra apmeklējums. Ja Ūdensvīrs savai izredzētajai kļūs ne tikai par mīļāko, bet arī uzticamu draugu, tas būs īstais ceļš uz laulības noslēgšanu. Brauciens oktobra nogalē daudz ko mainīs Ūdensvīra liktenī.

Naudas un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Ūdensvīram sola jaunu darbības sfēru. Tu pats izlemsi visu kardināli izmainīt, lai strādātu ne tikai naudas, bet arī gandarījuma dēļ. Galvenais – parādi sevi darba kolektīvā no labākās puses un neiedomājies “pumpēt” savas tiesības. Oktobrī Ūdensvīram nevajag izveidot savu kompāniju un sākt uzņēmējdarbību – tas diez vai nesīs ienākumus. Enerģijas pārpalikumu novirzi labdarībai, jo ne vienmēr vajag nodarboties ar karjeru un kapitāla vairošanu.

Sievietei Ūdensvīram oktobrī būs grūtības saskarsmē ar kolēģiem un priekšnieku. Tev ir uzdots daudz rutīnas darbu, tāpēc nav noskaņojuma strādāt. Oktobrī sievietei Ūdensvīram var izveidoties dienesta romāns ar priekšnieku. Tas izraisīs tenku lavīnu un negatīvi ietekmēs reputāciju. Ja oktobrī mīļotajam vīrietim vai bērnam uzdāvināsi kārotu lietu, viņi būs neaprakstāmā sajūsmā.

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Ūdensvīram prognozē pārbaudījumus, kas saistītu ar ienākošajām finansēm. Tavā kontā neienāks nauda, kuru tu sen gaidi. Personiskais bizness vīrietim Ūdensvīram oktobrī būs stabils, ja viņš pret to attieksies ar pilnu atbildību.

loading...