Lielais oktobra horoskops SVARIEM. Kā pelnīsi, kā mīlēsi?

11-10-2017

svari


2017.gada oktobra horoskops Svariem neiesaka sēdēt uz vietas un dot rīkojumus tuviem cilvēkiem. Tieši otrādi – parādi ar savu personisko piemēru, kā nonākt pie pienākumiem un ko tā labā vajag darīt. Brīvā laika oktobrī tev būs pietiekami, jo tu izpildīji visu, ko plānoji agrāk. Daudzi dzīves notikumi Svaru dzīvē oktobrī atkārtosies līdz mazākajiem sīkumiem. Pat personiskajā dzīvē tu atkal iemīlēsies cilvēkā, ar kuru iepriekš bija romāns.

Oktobra horoskops sievietēm Svariem iesaka neslēpt no apkārtējiem savus talantus. Dāsni dalies ar idejām ar tiem, kas palīdzēs tev tās īstenot. Oktobrī tu salīgsi mieru ar cilvēkiem, ar kuriem pēdējā laikā biji zvērināts ienaidnieks. Vientuļie Svari baudīs vientulību, nevis meklēs otro pusīti. Iespējams, ka šāda taktika 2017.gadā arī ir uz labu.

Oktobra horoskops vīriešiem Svariem sola garlaicīgu un drūmu laiku, kad gribēsies palikt vientulībā un nevienu neredzēt. Taču diez vai tev to izdosies īstenot. Negatīvas domas bojās un saindēs dzīvi. Oktobrī tevi aizsūtīs komandējumā, no kura atteikties nozīmētu atvadīties no laba darba.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Svariem sola daudz pārdzīvojumu, ciešanu un asaru. Taču to visu tev palīdzēs pārdzīvot tuvi draugi, kuri ne tikai dos gudrus padomus, bet arī iepazīstinās ar interesantu cilvēku. Tikai Svariem nav vēlams uzgāzt viņam visas savas problēmas, citādi viņi zaudēs uzticamu draugu. Oktobrī tev nevajag būvēt ilūzijas un dzīvot gaidās. Lai Svari saknē izmainītu personisko dzīvi, vajag uzņemties lielāku iniciatīvu.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Svariem prognozē daudz uzmanības pierādījumu no pretējā dzimuma puses. Pastāv liela iespēja, ka oktobrī tev sāksies skaists romāns, kas liks aizmirst visas bijušās aizraušanās. 2017.gadā kāds turīgs kavalieris apbērs sievieti Svarus ar dāvanām, pārsteigumiem un piedāvājumiem.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Svariem iesaka būt komunikablākam un kontaktēties ar atklātu smaidu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka līdz šim tu biji drūmā noskaņojumā un skumi, ka tava personiskā dzīve nekādi neveidojas. Oktobrī viss atkarīgs no pašiem Svariem. Jebkura dāma atbildēs tev “jā”, ja tu galanti viņu aplidosi.

Naudas un karjeras horoskops

2017.gada oktobra karjeras horoskops Svariem sola labklājību, negaidītu peļņu un naudas ienākšanu kontā. Vispār viss, kas saistīts ar materiālo pusi, būs veiksmīgs. Tādas kolosālas veiksmes rezultātā Svari var ieguldīt daļu summas nekustamajā īpašumā, personiskajā biznesā, iegādāties automašīnu vai māju ārpilsētā. Taču oktobrī tev nopietni jāaizdomājas par karjeru. Jo nauda ātri izsīkst, bet dzīve uz vietas nestāv.

Sievietei Svariem oktobrī vajag akcentēt uzmanību uz kontraktiem, līgumiem un vērtspapīriem. Ja tavu uzmanību nenovērsīs dažādi sīkumi, tad pamatīgi un ātri tu izpildīsi svarīgu darbu. Priekšnieks ievēros sievietes Svaru degsmi un pūliņus, tāpēc oktobrī viņa var iegūt pienācīgu amatu. Nu, vai tad tā nav likteņa dāvana?

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Svariem iesaka vairāk ekonomēt un krāt, nekā tērēt. Tas tev jāliek aiz auss, jo tu neapdomīgi tērē naudu, izmaksā draugiem un spēlē kazino. Vīrietim Svariem oktobrī jābūt prātīgākam un piesardzīgākam, citādi viņu noteikti piemeklēs bankrots. Ja tu patiešām vēlies ieguldīt naudu, tad novirzi to labdarībai.

loading...

1 Comment

  1. Anonymous 11.10.2017 at 20:12 - Atbildēt

    Es būšu ļoti pateicīga,kā sacīt septitajās debesīs tikai nevēlos vientulību tas nav priekš manis, Lai nemoka mani. Protams ,ka pirmā vietā mīlest;iba,j Pārāk labi izklausās!!