Lielais oktobra horoskops STRĒLNIEKAM. Kā dzīvosi, mīlēsi, pelnīsi?

11-10-2017

strelnieks


Vispārējais horoskops
2017.gada oktobra horoskops Strēlniekam iesaka mierīgi reaģēt uz visām grūtībām un problēmām, kas radīsies viņa ceļā. Ne vienmēr viss izdodas, kā mēs plānojam, taču bēdāties nevajag. Darbā tevi var apsūdzēt visos nāves grēkos, taču oktobrī tev pat nevajag taisnoties. Ja Strēlnieks ir nolēmis labot situāciju un pavērst to savā labā, tad vajag būt gudrākam un pacietīgākam.

Oktobra horoskops sievietei Strēlniekam iesaka ieviest savas grandiozās idejas darbā. Ja tu esi radoša personība, tad panākumi ir tavā pusē. Tikai neaizmirsti, ka uzvara atnāk pie drosmīgajiem un mērķtiecīgajiem. Sievietei Strēlniekam vajag pielikt visas savas prasmes un pieredzi, lai sasniegtu vēlamo. Mīlestībā tev arī gaidāma cīņa ar sāncensēm, tāpēc neatslābinies.

Oktobra horoskops vīrietim Strēlniekam rekomendē izrādīt individualitāti visā, kam viņš ķersies klāt. Nav vērts atdarināt un ieklausītos tajos, kas tev nešķiet patīkami. Savstarpēja neuzticība ar darījumu partneri var izraisīt ilgstošu konfliktu. Ja oktobra beigās vīrietis Strēlnieks nozudīs no apkārtējo redzesloka vai aizbrauks no dzīvesvietas, tas viņam nāks tikai par labu.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Strēlniekam iesaka meklēt jaunus gājienus un oriģinālus paņēmienus personiskajā dzīvē. Ja tu darbojies pēc veciem principiem, tad arī negaidi, ka tavs liktenis kardināli mainīsies. Oktobra vidū iespējama nejauša romantiska tikšanās, kas sagrozīs Strēlniekam galvu. Tev gribēsies ne tikai uzreiz atzīties mīlestībā, bet arī apprecēties. Galvenais – 2017.gadā kontrolē savas emocijas, bet no dienesta romāniem atturies.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Strēlniekam paredz tenkas aiz muguras. Iespējams, vaina tajā, ka tu pati pārāk daudz stāsti draudzenēm un kolēģēm par savu personisko dzīvi. Ceļojuma laikā tu piedzīvosi mīlestības dēku, kas paliks atmiņā uz daudziem gadiem. Sievietei Strēlniekam oktobrī vairākkārtīgi nāksies taisnoties mīļotā vīrieša priekšā. Viņš ir ļoti greizsirdīgs uz tavu darbu.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Strēlniekam neiesaka ieklausīties draugu padomos, ja jautājums ir par iemīļotās izvēli. Lai sirds pasaka tev, kas ir cienīgs tavas mīlestības un uzmanības, bet no kā labāk šķirties. Atklāsmes mīlestības jomā vīrietim Strēlniekam piešķirs pārliecību par sevi.

Naudas un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Strēlniekam sola tik daudz darba, ka viņš fiziski to nespēs paveikt vienatnē – palīdzēs tikai kolektīvi pūliņi. Pieaugs tava autoritāte kolēģu vidū. Prasmju Strēlniekam netrūkst, tāpēc oktobrī viņam vajag parādīt savu bagāto potenciālu un pieredzi. Priekšnieks atzinīgi novērtēs visu, ko tu jau esi izdarījis un ieplānojis izdarīt nākotnē. Mēneša beigās viņš piešķirs Strēlniekam prāvu prēmiju.

Sievietei Strēlniekam oktobrī paredzamas sarežģītas attiecības ar kolēģiem, īpaši, ja tās arī ir sievietes. Konflikti oktobrī sekos tev pa pēdām, tāpēc nezaudē pašsavaldīšanos. Jo vairāk pozitīvā sieviete Strēlnieks ieguldīs saskarsmē ar lietišķajiem partneriem, jo labāk viņai veiksies darījumi un bizness ies kalnā.

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Strēlniekam iesaka izvairīties no tiem, kas mudina viņu uz mahinācijām un naudas avantūrām. Neieguldi naudu uzņēmumā, par kuru dzirdi pirmoreiz. Oktobrī Strēlniekam kopīga darba piedāvājumu izteiks tuvs draugs. Droši piekrīti, ja tu uzticies šim cilvēkam.

loading...