Lielais oktobra horoskops SKORPIONAM. Ugunīga mīlas dzīve, lieliski ienākumi!

11-10-2017

skorpions

Vispārējais horoskops Skorpionam
2017.gada oktobra horoskops Skorpionam sola labvēlīgu laiku, kad beidzot varēs atpūsties no kņadas, tikties ar tuviem cilvēkiem un palutināt sevi ar dāvanām. Dažkārt tev pat nevajadzēs neko darīt, lai kļūtu bagāts un pazīstams. Galvenais, lai oktobrī Skorpions neieslīgtu galīgā slinkumā un nekļūtu iedomīgs. Jo šī ir tikai pagaidu atelpa pirms strauja izrāviena.

Oktobra horoskops sievietei Skorpionam iesaka būt reālistiskākai, īpaši, ja tas attiecas uz mīlestību. Ja tu esi izdomājusi sev vīrieša tēlu, tas nenozīmē, ka tieši viņš arī parādīsies pie tavas mājas durvīm. Pārmērīgās aizņemtības dēļ var ciest sievietes Skorpiona personiskās attiecības. Oktobrī tev pašai vajag izlemt, kas svarīgāks – darbs vai iemīļotais.

Oktobra horoskops vīrietim Skorpionam paredz jaunu mīlas romānu, kas liks viņam aizmirst visu uzreiz – darbu, mājas un naudu. No vienas puses, tas ir labi, jo Skorpions nav merkantils un bezjūtīgs snobs. Bet visas tavas lietas nobremzēsies, bizness sāks buksēt, bet daudzi draugi vairs tev nezvanīs kā agrāk. Oktobrī tev nepieciešams dzīvot stingrā atturībā, lai izlīdzinātu enerģētisko plūsmu.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Skorpionam sola brīnišķīgas izredzes uz mīlestību, kuras vēlams nepalaist garām. Ja tu nodosies tikai karjerai, tad tā arī paliksi viens. Skorpions oktobrī var satikt cilvēku, kas visvairāk citos ciena punktualitāti. Ja tev piemīt šāda īpašība, starp jums izveidosies lieliskas attiecības. Skorpionu oktobrī gaida romantiska tikšanās ar partneri no ārzemēm.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Skorpionam paredz grūtu izvēli starp diviem kavalieriem. Izej šo pārbaudījumu cieņpilni un pacenties uzvesties taktiski. Oktobrī tev savu mīlas noslēpumu tev uzticēs draudzene. Izredzētais pastāvīgi būs greizsirdīgs pret sievietes Skorpiona pielūdzējiem, kas pulcēsies pie viņas mājas ar rožu pušķiem. Ko lai dara, ja tu esi tik pievilcīga?

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Skorpionam iesaka nodemonstrēt iemīļotajai savas stiprākās rakstura puses, piemēram, apņēmību, pārliecību un nesavtību. Tikai neizturies pret izredzēto kā īpašnieks. Vīrietim Skorpionam vajag cienīt savas iemīļotās viedokli un izvēli.

Finanšu un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Skorpionam iesaka nekrist jebkādu komerciālu piedāvājumu kārdinājumā. No tiem puse ir īsta himera, nevis realitāte. Ja tu oktobrī nolemsi krasi mainīt darbu, tad pārdomā to simt reižu. Ieklausies vecāko ģimenes locekļu un savā intuīcijā. Ja Skorpions nogriezīs visu kā ar nazi, tad diez vai viņš var cerēt uz karjeras izaugsmi. Finanšu labklājības iegūšanai tev jānodarbojas ar frīlansa pakalpojumu sniegšanu internetā.

Sievietei Skorpionam oktobrī vispirms vajag uzlabot attiecības ar priekšniecību, bet tikai pēc tam domāt par karjeru un augstu algu. Darbā savaldi savas emocijas un atstāj tās aiz biroja sliekšņa. Oktobrī sieviete Skorpions varēs iegādāties daudz noderīgu lietu ar atlaidi. Tu vari arī iztērēt nelielu summu iemīļotajam hobijam vai bērnu apmācībai.

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Skorpionam vīrietim prognozē tik lielisku finanšu nastu, kuru viņš nesīs ar lielu prieku. Gandarījuma dēļ tu nolemsi iztērēt milzu summu ģimenei, tuviniekiem un mājoklim. Darbā panākumi atnāks pie tiem Skorpioniem, kuri jūtas “savā vietā” un neceļ paniku.

loading...