Lielais oktobra horoskops MEŽĀZIM. Kas gaidāms mīlestībā, kas karjerā?

11-10-2017

mezazis

Vispārējais horoskops oktobrim
2017.gada oktobra horoskops Mežāzim iesaka koncentrēties uz darbu, lai sasniegtu augstus rezultātus. Strādā un dari visu, lai tiktu galā ar saviem tiešajiem pienākumiem. Daudziem Mežāžiem gribēsies pafilozofēt, apgūt maģiju vai pat nodoties pareģojumiem. Oktobrī labumu dos saskarsme ar cilvēkiem, kuri labvēlīgi ietekmēs tava biznesa attīstību.

Oktobra horoskops sievietei Mežāzim iesaka ņemt vērā to cilvēku padomus, kas ir vecāki un gudrāki. Ja izlemsi riskēt, tad vēlāk nenožēlo zaudēto naudu. Sievietes Mežāži var satikties ar īstiem alfonsiem, kuri izmantos tevi savtīgiem mērķiem. Oktobrī esi uzmanīgāka un neuzticies pirmajam pretimnācējam. Ceļojumā sievietei Mežāzim labāk nedoties.

Oktobra horoskops vīrietim Mežāzim prognozē priekšniecības uzslavu, prēmiju un pat rakstu vietējā avīzē par viņa sasniegumiem darbā. Tu būsi tik populārs savā lokā, ka pat uz laiku kļūsi iedomīgs un lepns par savu stāvokli. Vīrietim Mežāzim nevajag ķerties klāt pie visa un uzreiz. Pat tad, ja projekti ir izdevīgi, un par tiem sola lielu naudu.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Mežāzim iesaka pret visu attiekties mierīgi un filozofiski. Ja personiskā dzīve nekādi neveidojas, meklē problēmas cēloni sevī. Iespējama pagaidu atšķirtība no tuva cilvēka, taču tā tikai nostiprinās jūsu attiecības. Vientuļie Mežāži oktobrī dedzīgi meklēs savu otro pusīti. Bet tu taču zini, ka mīlestība atnāk pēkšņi, nevis pēc nospraustā plāna. Ja Mežāzis iepazīsies ar Svariem, tas sola mīlestību un savstarpēju sapratni. Tiesa, no Jaunavām tev oktobrī ir jāturas pa gabalu.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Mežāzim sola ne mazums satraukumu un pārdzīvojumu mīlas frontē. Ja tu atradīsi pieeju savam partnerim, tad vairs neviens jūs nevarēs izšķirt. Oktobrī sievietei Mežāzim laulību piedāvājumu var izteikt vīrietis, kas ir daudz jaunāks par viņu. Šajā gadījumā atceries sakāmvārdu – mīlestībai visi vecumi der.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Mežāzim sola romantisku mēnesi, kad pielūdzēju būs daudz un pārliecība par sevi nepievils. No pārmērīgas piekasīšanās un greizsirdības lēkmēm labāk izvairīties. Šāda attieksme oktobrī var tikai sabojāt mīlas attiecības.

Naudas un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Mežāzim sola veiksmīgu mēnesi, ja viņš neslinkos un necerēs uz citiem kolēģiem. Tev viss jādara pašam, kā arī nevajag uzgrūst kādam citam vainu par nekvalitatīvu darbu. Oktobrī Mežāzis var atrast piepelnīšanās avotu, kas uzlabos viņa finanšu stāvokli. Ja precīzi izplānosi ģimenes budžetu, tad nevienu pirkumu nevarēs nosaukt par bezjēdzīgu. Oktobrī Mežāzis atradīs aizraušanos, kas nesniegs materiālu ieguvumu, bet iepriecinās sirdi.

Oktobra karjeras horoskops sievietei Mežāzim prognozē finansiālas un profesionālas perspektīvas. Turklāt to veicinās ne tikai tavs lietišķais tvēriens, bet arī parasta veiksme. Kolektīvā oktobrī gaidāmas kardinālas izmaiņas – no darba aizies viens no darbiniekiem vai nomainīsies priekšniecība. Mežāzi oktobrī var iecelt svarīgā amatā. Naudas ziņā vajag būt ekonomiskākai un iegādāties tikai pašu nepieciešamāko.

Vīrietim Mežāzim oktobrī būs grūti izkļūt no finanšu problēmām. Ja tu atteiksies no izsmalcinātām lietām un biežiem lielveikalu apmeklējumiem, tad saglabāsi uzkrāto naudas summu. Karjeras izaugsmei oktobris nav piemērots, taču Mežāzim vajag izveidot darbības plānu šajā virzienā.

loading...