Lielais oktobra horoskops LAUVAM. Kas gaida zvēru karali dzīvē, karjerā, mīlestībā?

11-10-2017

lauva


Lauvas oktobris – kāds tas būs?

2017.gada oktobra horoskops Lauvam prognozē nelielu apātiju un rudenīgu melanholiju. Tev pietrūks saules, pludmales un pagājušā vasaras atvaļinājuma. Taču nāksies atvadīties no patīkamām atmiņām un pārliecinoši nodoties darbam. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Lauvam ir jāuzlabo materiālais stāvoklis, kas ir nedaudz sašķobījies pēc ceļojuma uz ārzemēm. Oktobrī tev vajag “izslēgt” nopietnību un kritiskumu saskarsmē ar pretējo dzimumu.

Oktobra horoskops sievietei Lauvai sola tik daudz un interesantas informācijas, ka to visu “pārvārīt” izdosies ar grūtībām. Iespējams, ka skaudīgās draudzenes sāks tenkot tev aiz muguras. Mazāk stāstiet par savām mīlas lietām, īpaši tiem, kas ir nelaimīgi laulībā vai personiskajā dzīvē.

Oktobra horoskops vīrietim Lauvam rekomendē meklēt jaunus mērķu sasniegšanas ceļus. Tu jau esi aizsēdējies vienā darba vietā, tāpēc censties atrast karjeru personiskajā biznesā. Vīrieša Lauvas sabiedriskumam un draudzīgumam oktobrī nebūs robežu. Tu esi tik šarmants un daudzšķautņains, ka visi cenšas ar tevi izveidot draudzību ne tikai personiskajā, bet arī lietišķajā plānā.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Lauvam iesaka mazāk laika veltīt sev, bet parūpēties par tuvu cilvēku. Tev taču patīk, ja tevi uzslavē, samīļo un lolo? Tātad arī savam izredzētajam sniedz šādu pozitīvisma un spilgtu emociju virpuli. Lauva oktobrī nonāks svarīgas un liktenīgas izvēles priekšā – palikt kopā ar mīļoto cilvēku vai šķirties. Tikai neklausies draugu un tuvinieku ieteikumos. Personīgajā dzīvē padomdevēji nav vajadzīgi.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Lauvai iesaka nedaudz atvēsināt savu degsmi. Dažkārt mīlestībā gribas mieru un stabilitāti. Ja sieviete Lauva sāks pārāk aktīvi uztiept savu viedokli partnerim, tad diez vai viņš ar to samierināsies. Oktobrī iespējami bieži strīdi, attiecību skaidrošana un greizsirdības uzplūdi. Ja ir iespēja ar mīļoto cilvēku palikt draudzīgās attiecībās, tad sievietei Lauvai tā arī vajag rīkoties.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Lauvam iesaka akcentēt uzmanību uz savu ārieni. Ja gribi iekarot iepatikušos dāmu, tad atjauno garderobi, aizej pie friziera un nomet lieko svaru. Vīrietis Lauva pats ievēros, kā ir mainījies un piesaista sev sieviešu skatienus.

Karjeras un finanšu horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Lauvam sola nepārtrauktu kņadu, skriešanu un jukas. Tev nāksies apbraukāt un apstaigāt ne vienu vien aģentūru un pasērfot internetā, meklējot jaunu darbu. Izmanto jebkuru informāciju, tiecies ar lietišķiem cilvēkiem un pieņem drosmīgus lēmumus. Galvenais – oktobrī esi uzmanīgs līdz pat sīkākajai detaļai un neparaksti līgumus bez rūpīgas to izskatīšanas, citādi tevi vienkārši apmānīs un atstās bez naudas.

Sievietei Lauvai oktobrī nevajag laist garām nevienu ar darbības jomu saistītu semināru, konferenci vai svarīgu pasākumu. Tas viss tev kļūs par atspēriena punktu karjeras izaugsmei nākotnē. Jauniepazīti cilvēki sievietei Lauvai oktobrī palīdzēs atrisināt finanšu problēmas. Par darbu saņemto naudu centies netērēt ekskluzīvām lietām, bet ieliec krājkasītē.

Oktobra karjeras horoskops vīrietim Lauvam iesaka uzņemties nelielu risku, ja jautājums attiecas uz lielu naudu. Tu vari tikt pie prāvas summas, ja spēsi laikus apstāties. Oktobrī vīrieša Lauvas tēriņi būs saistīti ar bērniem, braucienu un uzņēmējdarbības noformēšanu. Pateicoties pūliņiem, tu varēsi gūt panākumus visā, kam ķersies klāt.

loading...