Lielais oktobra horoskops JAUNAVAI. Kā dzīvosi, pelnīsi, mīlēsi?

11-10-2017

jaunava


Vispārējais horoskops oktobrim
2017.gada oktobra horoskops Jaunavai prognozē lielisku mēnesi, kad gribēsies ķerties klāt pie visa ar vēlmi un entuziasmu. Personiskajā dzīvē notiks radikālas pārmaiņas, par kurām sapņojušas vientuļās Jaunavas. Jebkurā diennakts laikā tu vari vērsties pēc palīdzības pie draugiem, kā arī noslēgt izdevīgus līgumus. Oktobrī tev būs liela uzņēmība pret negatīvo.

Horoskops oktobrim sievietei Jaunavai iesaka uzņemt kursu uz jauniem darbiem un, iespējams, jaunu profesiju. Ja tam visam būs nepieciešamas mācības, pārcelšanās un nauda, tad esi tam gatava. Sievietei Jaunavai vajag pieķerties pie iespējām abām rokām, jo otrās iespējas var arī nebūt. Koķetēšana un flirts atnesīs tev tikai pozitīvu noskaņojumu. Oktobra beigās sieviete Jaunava satiks vīrieti, ar kuru vēlēsies saistīt savu likteni.

Oktobra horoskops vīrietim Jaunavai sola nestabilitāti un sarežģījumus personiskajās attiecībās. Arī ar naudu radīsies problēmas, taču tās atrisināt palīdzēs tuvinieki. Vīrietim Jaunavai nav vērts iesaistīties attiecībās ārpus esošajām, īpaši, ja viņš ir ģimenes cilvēks. Esi prātīgs un piesardzīgs, citādi vieglprātīga romāna dēļ zaudēsi visu, kas tev dārgs.

Mīlestības un attiecību horoskops
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Jaunavai paredz vilšanos saistībā ar izredzēto. Jūsu attiecības ir nonākušas strupceļā, bet savstarpēju sapratni sasniegt kļūst arvien grūtāk un grūtāk. Klausi savai sirdij un dari, kā tā liek. Oktobrī Jaunavu gaida jaunas tikšanās, neaizmirstami randiņi un pastaigas mēness gaismā. Iespaidu būs pietiekami daudz, tāpēc nav iemeslu skumt.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Jaunavai sola nevis vienkārši spilgtu romānu, bet piedāvājumu stāties laulībā. Pielūdzēju jūra, iziešana sabiedrībā un greznas dāvanas – tas viss tevi gaida oktobrī. Galvenais – pati izlem, ko tu gaidi un pēc kā tiecies personiskajā dzīvē. Jaunavu oktobrī gaida nopietns darbs ar sevi un pieļautajām kļūdām. Nevajag izteikt izredzētajam pretenzijas par to, kur viņš absolūti nav vainīgs.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Jaunavai iesaka turēt savu temperamentu pieklājības rāmjos. Greizsirdība pret partneri ir nepamatota, bet tava nevajadzīgā kritizēšana var izraisīt attiecību izjukšanu. Oktobrī vīrietim Jaunavai labāk tērēt laiku iemīļotajam hobijam, nevis skaidrot attiecības ar otro pusīti.

Karjeras un finanšu horoskops
2017.gada oktobra karjeras horoskops Jaunavai iesaka sākt kardināli jaunu darbības veidu, īpaši, ja esošajā jomā tu kā profesionālis esi sevi izsmēlis. Nodarbojies oktobrī ar lietišķo partneru meklēšanu, droši slēdz līgumus un pašizglītojies. Darba slodze 2017.gadā Jaunavai būs kolosāla, taču tas ir tikai uz labu. Tu varēsi nostiprināt ne tikai finanšu stāvokli, bet arī autoritāti sabiedrībā.

Oktobra karjeras horoskops sievietei Jaunavai neiesaka būvēt ilgtermiņa plānus. Darbā iespējamas problēmas un kavēšanās ar dokumentu saņemšanu un naudas pārskaitīšanu. Ja sieviete Jaunava oktobrī atradīs piepelnīšanās iespēju, tā būs veiksme. Daļu nopelnītās naudas ieguldi personiskajā biznesā. Šomēnes tu vari atļauties sev lielus un dārgus pirkumus.

Vīrietim Jaunavai oktobrī būs jāskrien kā vāverei ritenī. Darbā iespējami avārijas apstākļi, tāpēc būs nepieciešama tava pieredze un talants, lai visu atjaunotu agrākajās sliedēs. Oktobra beigās situācija ar naudu vīrietim Jaunavai sakārtosies, ja viņš pats nenolaidīs rokas un turpinās darboties lietas labā. 2017.gadā vīrietim Jaunavai ir atļauts ieguldīt līdzekļus vērienīgos projektos.

loading...