Lielais oktobra horoskops DVĪŅIEM. Mīlestība, karjera, nauda

11-10-2017

dvinis1


Vispārējais horoskops
2017.gada oktobra horoskops Dvīņiem sola ne tikai saulainas dienas, bet arī ilgstošas lietusgāzes. Mīlestībā tevi var piemeklēt vilšanās, jo šķirsies no iemīļotā. Galvenais – morāli nomierināties un nesteidzināt notikumus. Ja Dvīņi oktobrī kritīs galējībās, tad viņus piemeklēs zaudējumi un bēdas. Lietišķas sarunas tev jāvirza sev vajadzīgajā virzienā, citādi izdevīgu kontraktu saņems cits uzņēmējs.

Oktobra horoskops sievietēm Dvīņiem sola mēnesi, kurā atradīsies vieta romantikai un nepārvaramai kaislei. Tu būsi tik laimīga un bezrūpīga, ka drūmais rudens tev šķitīs kā karsta vasara. Oktobrī Dvīņiem sāksies vētrains romāns ar turpinājumu. Uzaicinājums piedāvājums stāties laulībā nebūs ilgi jāgaida.

Oktobra horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka būt savaldīgiem un lietišķiem, lai piesaistītu savā pusē uzticamus lietišķos partnerus. Pēdējā laikā tu pastāvīgi lidinies mākoņos, būvē neiespējamus plānus un godīgi sakot, slinko. Nauda Dvīņiem oktobrī nenokritīs uz dīvāna, ja viņi tajā turpinās gulēs, tukši prātuļot un nelietderīgi pļāpāt.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Dvīņiem sola nenoteiktību jūtās un vēlmi visu krasi izmainīt. Ja parādījusies iespēja sākt mīlas romānu, vispirms painteresējies, kādas zodiaka zīmes pārstāvis ir šis cilvēks. Ja viņš pieder pie kādas no Gaisa vai Ūdens zīmēm, ar viņu rudens vakaros nebūs garlaicīgi. Ar Zemes zīmēs dzimušajiem Dvīņiem labāk neveidot attiecības – diez vai tās pāraugs draudzībā vai mīlestībā.

Oktobra mīlestības horoskops sievietēm Dvīņiem iesaka nezaudēt galvu attiecību dēļ. Pat tad, ja tu patiesi mīli vīrieti, sākumā vajag viņu labi iepazīt, bet tikai pēc tam būvēt nākotnes plānus. Ja tavam partnerim vissvarīgākais ir darbs, tad ar oficiālu laulību labāk nogaidīt. Dvīņiem kopā ar izredzēto oktobrī nāksies bieži iziet sabiedrībā, tāpēc parūpējies ne tikai par savu, bet arī par viņa garderobi.

Oktobra mīlestības horoskops vīriešiem Dvīņiem sola brīnišķīgus romantiskus vakarus vienatnē ar izredzēto. Tu beidzot sapratīsi, ka esi saticis to, kuru ilgi meklēji ļaužu plūsmā. Lai nesagrautu skaistās attiecības, vīriešiem Dvīņiem vajag atcerēties par romantiku un pārsteigumiem.

Naudas un karjeras horoskops
2017.gada oktobra karjeras horoskops Dvīņiem sola lielu apātiju pret darbavietu, kur viņi nostrādājuši ne vienu gadu vien. Tev gribēsies visu krasi mainīt, iet mācīties un pārcelties uz citu dzīves vietu, lai izveidotu karjeru. Ar naudu Dvīņiem oktobrī jābūt ekonomiskākam, īpaši, ja tu saņemsi lielu summu un gribēsi to visu iztērēt tuvākajos lielveikalos. 2017.gadā situācija darba kolektīvā veidosies neviennozīmīgi, taču Dvīņi ar savu praktiskumu un racionālismu spēs pavērst notikumus savā labā.

Sievietei Dvīņiem oktobrī vajag kļūt par radošu un ambiciozu personību, lai sasniegtu karjeras virsotnes. Sīks un zemi apmaksāts darbs tevi nogurdinās un kaitinās. Bet – ja sieviete Dvīņi iekļaus projektos radošumu, tad pārsteigs ne tikai kolēģus, bet arī augstāk stāvošo vadību.

Oktobra karjeras horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka stingri sadalīt naudu ģimenei, izklaidēm un personiskajam biznesam, citādi izveidosies pilnīgs sajukums un tu paliksi bez iztikas līdzekļiem. Ja oktobrī vīrietis Dvīņi nezina, kur izdevīgi ieguldīt līdzekļus, vajag vērsties pēc palīdzības pie turīgiem draugiem.

loading...