Lielais oktobra horoskops AUNAM. Mīlestība, karjera, nauda

07-10-2017

auns


Vispārējais horoskops oktobrim
2017.gada oktobra horoskops Aunam sola jaunumiem un notikumiem bagātu mēnesi. Tikai ne visi no tiem būs priecīgi un iedvesmojoši. Saglabā distanci ar cilvēkiem, kurā iepriekš tevi piekrāpa vai pievīla lietišķos jautājumos. Vientuļajiem Auniem oktobrī vajag palūkoties apkārt. Varbūt kaut kur blakus ir jūsu cilvēks – mīļotais un vienīgais. Starp citu, oktobris ir veiksmīgs mēnesis, lai stātos laulībā vai saderinātos.

Oktobra horoskops sievietei Aunam prognozē pārmaiņas personiskajā dzīvē, kas liks pilnībā mainīt savus plānus. Finanšu lietās vari nedaudz riskēt, bet mahinācijas ievedīs sievieti Aunu strupceļā. Oktobrī nevajag pieņemt straujus lēmumus. Labāk konsultējies ar tuviem cilvēkiem, lai nesastrādātu muļķības. Ja sievieti Aunu aizsūtīs komandējumā, tas novedīs pie perspektīviem sakariem un romantiskas iepazīšanās.

Oktobra horoskops vīrietim Aunam iesaka apdomāt visus savus nākotnes plānus, īpaši tos, kas attiecas uz braucieniem un pirkumiem. Naudas tev ir pietiekami, lai justos komfortabli. Taču puse līdzekļu vīrietim Aunam steidzamā režīmā būs jāiztērē sadzīves un saimnieciskajiem darbiem.

Mīlestības horoskops oktobrim
2017.gada oktobra mīlestības horoskops Aunam iesaka nedzīties pēc ideāla, bet dāvāt savas jūtas tam, kas ir blakus. Tu būsi bezgalīgi laimīgs personiskajā dzīvē, ja neidealizēsi partneri. Mīli viņu tādu, kāds viņš ir. Oktobrī Auni tuvu cilvēku neatstās grūtā situācijā. Jo iejūtīgāk un maigāk tu attieksies pret iemīļoto, jo vairāk saņemsi pretī.

Oktobra mīlestības horoskops sievietei Aunam prognozē ne mazums šķēršļu ceļā uz laimīgu personisko dzīvi. Tavs izredzētais izrādījies pavisam ne tāds, kā tu viņu iedomājies. Kur palicis sākotnējais maigums un iejūtība? Pat tad tu pastāvīgi iesi uz kompromisu pirmā, diez vai oktobrī tas mainīs situāciju. Sievietei Aunam vajag salikt prioritātes un izlemt, vai turpināt nogurdinošās attiecības.

Oktobra mīlestības horoskops vīrietim Aunam paredz tik daudz darba, ka būs grūti atvēlēt pat pāris stundu randiņam ar izredzēto. Šādas aizņemtības dēļ tev var izveidoties dienesta romāns. Vīrietim Aunam var arī atjaunoties senas mīlestības attiecības, kas tika pārtrauktas viņa iniciatīvas dēļ.

Naudas un karjeras horoskops oktobrim
2017.gada oktobra karjeras horoskops Aunam iesaka vākt un analizēt informāciju. Visus dokumentus, kas attiecas uz naudas ieņēmumiem, rūpīgi pārbaudi. Ja tu nedaudz mainīsi darba metodiku, tad jau oktobra beigās saņemsi vēlamo amatu ar augstu atalgojumu. Auns nedrīkst svārstīties savos lēmumos un rīcībā, jo tas tikai kaitēs karjeras izaugsmei. Darba kolektīvā izrādi iniciatīvu, tad 2017.gadā paaugstināsi savu autoritāti un atklāsi jaunus horizontus.

Oktobra karjeras horoskops sievietei Aunam rekomendē būt diplomātiskākai un aktīvākai, lai uzlabotu attiecības ar lietišķajiem partneriem. Biznesa lēdija no tevis iznāks tikai tajā gadījumā, ja tu pati izveidosi “tiltus” ar kompanjoniem, kā arī izdevīgi ieguldīsi finanses precēs. Oktobrī sieviete Auns var palutināt sevi un tuvos cilvēkus ar dāvanām, jo naudas tev tam būs pietiekami daudz.

Vīrietim Aunam oktobrī nepieciešams nedaudz paaugstināt latiņu, lai panāktu kolēģu un priekšnieka labvēlību. Ja tu gribi saņemt pienācīgu atalgojumu, strādāt vajadzēs no agra rīta līdz vēlam vakaram. Nepārdzīvo, ka mājinieki būs neapmierināti tavas slodzes dēļ, jo rezultāts būs tā vērts.

loading...

1 Comment

  1. Anete 09.10.2017 at 10:01 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL