Lielais marta horoskops VĒZIM. Dzīve, mīlestība, nauda!

08-03-2017

vezis


Vispārējais horoskops Vēzim

Horoskops 2017.gada martam Vēzim paredz konkurenci dažādās dzīves jomās. Jums gaidāma sīva cīņa par savu vietu zem saules. Lai gan šādai cīņai Vēzis vienmēr ir gatavs, tāpēc gūs uzvaru pat ātrāk, nekā gaidījis. Martā, ka vienmēr, savas patiesās jūtas jūs slēpsiet dziļi sirdī. Tikai paši cienījamākie varēs iegūt jūtīgā un ievainojamā Vēža simpātijas.

Horoskops martam Vēzim sola karjeras lidojumu un teicamu finansiālo stāvokli. Autoritāte pieaugs, kas ļaus piesaistīt savā pusē perspektīvas un ietekmīgas personības. Vēža viedoklis daudzos jautājumos būs prioritāte draugu un tuvinieku vidū. Martā jūs veiksmīgi atrisināsiet sadzīves, komunālos un sociālos jautājumus. Bet ar priekšnieku attiecības būs saspīlētas, tāpēc Vēzim ir jāpiedomā pie tā, ko viņš runā.

Horoskops martam vīrietim Vēzim prognozē neviennozīmīgas attiecības ar kolēģiem. Var izcelties nopietns strīds, kas uzliks negatīvu zīmogu darba jomā. Taču Vēzim nevajag pārāk raizēties, jo jau marta vidū situācija mainīsies uz labo pusi. Priekšniecība nomainīsies, un jūs būsiet pašu prasmīgāko speciālistu vidū.

Šķir nākamo lapu un lasi mīlestības horoskopu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...