Lielais marta horoskops AUNAM. Dzīve, mīlestība, nauda!

08-03-2017

auns

Vispārējais horoskops Aunam

Horoskops 2017.gada martam prognozē Aunam pārmaiņas dažādās dzīves jomās. Parādīsies sajūta, ka jums viss ir pa spēkam, kas ir pilnīgi pamatoti. Auns martā, protams, izrādīs spītību un apņēmību, lai sasniegtu vēlamos mērķus. Ja visu darīt ar prātu un apzināti, veiksme un finansiāla labklājība šogad būs jūsu pusē.

Horoskops martam Aunam iesaka nesteigties, ja runa ir par svarīgiem lēmumiem, karjeru un naudu. Ja jaunas lietas izrādīsies pārāk grūti realizējamas, var vērsties pēc atbalsta pie tuviem draugiem. Izdevīgus projektus, kas attiecas uz literāro darbību, mākslu un tirdzniecību, Aunam vajag rūpīgi izskatīt, pirms tos parakstīt. Martā var rasties aizķeršanās profesionālajā sfērā, taču visu var pārvarēt, liekot lietā uzkrāto pieredzi.

Horoskops martam sievietei Aunam sola daudz pielūdzēju un turīgu vīriešu uzmanību. Galvenais – lai pēkšņi panākumi nesagrozītu jums galvu. Martā iespējami gan vieglprātīgi sakari, gan skaists mīlas romāns. Brīvie Auni martā var veiksmīgi nokārtot personīgo dzīvi, ja būs apdomīgi un konsekventi savā rīcībā.

Šķir nākamo lapu un lasi mīlestības horoskopu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...