Lielais jūnija horoskops VĒZIM: nauda, karjera, mīlestība!

16-06-2017

vezis


2017.gada jūnija horoskops Vēzim prognozē mēnesi, kad skumjš noskaņojums būs biežs pavadonis. Iespējams, ka to ietekmēs nenokārtotā personīgā dzīve vai pastāvīgs naudas trūkums. Jūnijā Vēzi gaida interesanti notikumi, kas attieksies gan uz darba, gan mīlestības sfēru. Galvenais uz ilgu laiku neizolējies no sabiedrības, bet biežāk pavadi laiku draugu kompānijā. Veiksmīgs mēnesis pārrunām, sapulcēm, braucieniem.

Jūnija horoskops sievietei Vēzim sola teicamu mēnesi garīgajiem meklējumiem un romantiskiem randiņiem. Iespējams, tu saņemsi izdevīgas sadarbības piedāvājumu, kā arī dosies komandējumā. Jūnijā sieviete Vēzis var nopietni sastrīdēties ar vienu no vecāka gadagājuma radiniekiem. Savaldi savas emocijas, citādi vēlāk vainosi sevi par balss pacelšanu un asiem izteikumiem.

Jūnija horoskops vīrietim Vēzim iesaka vairāk nodarboties ar mājas lietām un pavadīt laiku ar ģimeni, nevis no rīta līdz vakaram sēdēt darbā. Ja vīrietim Vēzim jau ir domas par pārcelšanos uz jaunu mājokli, tad vajag darīt visu iespējamo, lai īstenotu tās dzīvē. Priekšniecības labvēlība jūnijā var veicināt virzīšanos pa karjeras kāpnēm.

Šķir nākamo lapu un lasi mīlestības horoskopu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...