Lielais jūnija horoskops AUNAM: mīlestība, nauda, karjera!

16-06-2017

auns

7.gada jūnijs Aunam sola mēnesi, kad vairāki cilvēki viņu atbalstīs, bet citi krasi paies malā. Tagad tev ir precīzi skaidrs, kurš ir draugs, bet kurš nelabvēlis. Enerģijas un spēku Aunam būs tik daudz, ka viņš varētu iekarot Everestu vai aizlidot uz Mēnesi. Jūnijā būs ne mazums mājas rūpju, ar kurām nepieciešams tikt galā steidzamības režīmā. Aunam šogad vajag piesargāties, lai nerīkotos nepārdomāti mīlestības jomā.

Jūnija horoskops sievietei Aunam sola daudzas izklaides, kas izdaiļos dzīvi un ienesīs tajā jaunas krāsas. Tu neatlaidīgi meklēsi pilnveidošanās ceļus, tāpēc neapstāsies pie gūtajām uzvarām. Mīlas frontē sievietei Aunam iespējama tikšanās ar divkošiem un negodīgiem pašlabuma meklētājiem. Taču – ja tev pietiks gudrības un pacietības, tad pārvarēsi visas nedienas un kļūsi garīgi stiprāka.

Jūnija horoskops vīrietim Aunam iesaka būt sabiedriskākam un enerģiskākam. Tev sagribēsies atpūsties, bet darbu atlikt neizdosies. Īpaši tad, ja esi ieplānojis atvaļinājumu un ceļojumu jūnija beigās. Šis gads lieliski piemērots jaunu zināšanu apguvei, informācijas analīzei un mērķu sasniegšanai.

Nākamajā lapā – mīlestības horoskops jūnijam!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...