Lielais janvāra horoskops ZIVĪM. Pietiks gudrības visiem uzdevumiem!

09-01-2018

zivis


Zivīm janvārī pats galvenais ir izveidot attiecības ar Dzelteno suni, tad var cerēt uz panākumiem un uzplaukumu dažādās dzīves sfērās.

Neceri, ka draudzība izveidosies uzreiz. 2018.gada saimnieks dažkārt mēdz būt ātri sakaitināms un nepiekāpīgs. Lai gan Neptūns būs pret tevi labvēlīgi noskaņots, tad janvāra horoskops Zivīm izrādīsies ne tik sarežģīts un drūms.

Likteņa pārbaudījumu un problēmu janvārī būs daudz. Bet apbruņoties ar pacietību un gudrību, iespējams visu pārvarēt. Galvenais – nenervozēt un nepanikot. Tieši tad arī iestāsies ilgi gaidītais patīkamu pārmaiņu laiks.

Janvāra horoskops Zivīm iesaka izrādīt talantus, būt pārliecinātākām un nostiprināt autoritāti sabiedrībā. Tu vari izpausties jaunradē, mākslā un literatūrā. Iespējams, ka Zivis janvārī sāks rakstīt grāmatu, kas padarīs tās slavenas visā pasaulē. Paaugstini pašvērtējumu, realizē plānus un dod plašumu ģeniālām idejām. Nauda ienāks periodiski, taču to tērēt Zivīm vajag ar prātu.

Janvārī Zivīm ir jāpievērš uzmanība personiskajai dzīvei. Ja tu to neizdarīsi, pēc tam ilgi nesatiksi īstu mīlestību. Janvārī var saasināties attiecības ar kādu no tuviniekiem. Turi sevi rokās un nepieļauj konfliktus.

Janvāra horoskops Zivīm ir sagatavojis daudz pārsteigumu, jo tu pēc dabas esi līdzsvarots un sapņains cilvēks. Ņem vērā, ka dažkārt pašiem jāiet pretim liktenim, nevis jāgaida no tā dāvanas.

Plāni Zivīm īstenosies tikai tajā gadījumā, ja tu par tiem neaizmirsīsi. Ja ir laiks un nauda, tad pabeidz remontu mājoklī, nodarbojies ar mitekļa dizainu un labiekārtošanu. Jūti, ka neesi nobriedis ģimenei? Tad arī nesagrozi galvu savam iemīļotajam. Zivīm janvārī ieskatīties savā apkārtnē. Starp veciem draugiem var būt kāds, kas tev patiešām ir likteņa lemts. Tad arī uz dzimtsarakstu nodaļu var doties.

Janvāra horoskops Zivīm iesaka uzmanīgi attiekties pret savu veselību. Ja ielaidīsiet saaukstēšanos vai angīnu, tad komplikācijas var būt nopietnas. Biežāk atpūties pie dabas, it īpaši labos laika apstākļos. Janvāra horoskops iesaka Zivīm elpot ar pilnu krūti, piepildīties ar pozitīvismu, nevis sēdēt līdz vēlai naktij darbā. Mīlestības sfērā Zivis gaida stresa situācijas. It īpaši, ja strīdi būs par sadzīvi vai arī tavas neuzmanības dēļ.

Mīlestības horoskops – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...