Lielais janvāra horoskops VĒZIM. Neslēp sveci zem pūra!

06-01-2018

vezis


2018.gada janvāra horoskops Vēzim neiesaka noslēgties sevī un ignorēt tuvu cilvēku sabiedrību. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šajā periodā tu esi viņiem tik nepieciešams. Vēzis būs valdzinošs un pievilcīgs, tāpēc slēpties no apkārtējiem nav jēgas.

Horoskops iesaka Vēzim izrādīt talantus, kļūt aktīvākam un ar mēru ambiciozākam. Tiesa, janvārī tev nāksies saskarties ar daudziem pārbaudījumiem. Neraizējies, drīz par balles saimnieku kļūs Zemes suns, un tas noteikti neatstās Vēzi bez atbalsta un aizsardzības.

Janvāra horoskops Vēzim iesaka būt atvērtākam un drosmīgākam savās darbībās. Mazāk ver skatu nākotnē, lai veiksmīgi realizētos tagadnē. Tad Vēzi gaida lieli darbi, jaunas tikšanās un pozitīvas emocijas.

Starp citu, janvārī necenties būt labs un pūkains visiem. Seko saviem principiem un uzskatiem, tad tevi sāks cienīt vēl vairāk. Ar tuviem cilvēkiem – tieši otrādi – jābūt patiesam un atklātam. Nav arī ko slēpt, pie tevis pēc padoma vēršas tie, kam vajadzīga psiholoģiska palīdzība.

Ja Vēzis kļūs iejūtīgāks un uzmanīgāks, tad piesaistīs sev cienījamas personības. Janvārī tas it īpaši attiecas uz mīlestības sfēru. Personiskajā dzīvē Vēzim nāksies pašam pieņemt lēmumu, no kā atkarīga viņa un iemīļotā cilvēka nākotne. Ja tu jūti, ka neesi gatavs nopietnām attiecībām, labāk veltīt sevi karjerai. Lai gan atteikt tikšanos ar interesantu un asprātīgu cilvēku nevajag. Ja nu pēkšņi izveidosies mīlestība vai stipra draudzība?

Janvāra horoskops Vēzim ir sagatavojis pārsteigumus darba sfērā.

Tevi ne tikai iecels par redakcijas vai nodaļas priekšnieku, bet arī paaugstinās darba algu. Priekšnieks pienācīgi novērtēs tavu atbildību un centību. Galvenais, lai janvārī tu visu laiku nepavadītu birojā, bet dažkārt atļautos arī atpūsties.

Janvāra horoskops Vēzim sola mierīgu un emocionāli līdzsvarotu mēnesi. Dažkārt tev būs grūti sevi piespiest doties ciemos, jo mājās ir tik labi un komfortabli.

Ja Vēzim ir vecas kaites, janvārī nevajag aizmirst par profilakses pasākumiem. Biežāk pastaigājies, silti saģērbies un lieto vitamīnus.

Lai nepārdzīvotu par naudas trūkumu, Vēzim vajag daļu naudas noguldīt personiskajā kontā vai izdevīgos projektos.

Mīlestības horoskops – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...