Lielais janvāra horoskops VĒRSIM. Mājās rūpes, kņada darbā

05-01-2018

versis


2018.gads Vērsim sola mājas rūpes un kņadu darbā. Tev nāksies patstāvīgi risināt sadzīves un finanšu problēmas, kas palikušas vēl no Sarkanā gaiļa gada. Ja Vērsis netiks galā ar visām briestošajām nepatikšanām, depresija viņam ir garantēta. Vēlams janvārī paaugstināt pašvērtējumu un izolēt sevi no rutīnas un bezjēdzīgiem darbiem. Galējā gadījumā meklē atbalstu pie radiniekiem un draugiem.

Vērsim ir labsirdīgs un jūtīgs raksturs, ar ko daļēji viņu apvelta Venera un Mēness. Cēlsirdības tev netrūkst, taču biežāk skaties uz dzīvi reālu skatu. 2018.gada saimnieks Zemes suns iesaka Vērsim būt enerģiskākam, ja jautājums attiecas uz darbu.

Ja ilgi kavēsies, šķēršļi ceļā uz mērķu sasniegšanu ir neizbēgami. Emocionālā plānā esi savaldīgāks, lai izvairītos no strīdiem un konfliktiem.

Janvāra horoskops Vērsim ir sagādājis ne mazums labu ziņu un pārsteigumu. Tev pašam jāsper pārliecinoši soļi uz panākumiem, kā arī nav jābaidās no jaunievedumiem. Viss pats interesantākais Vērsi gaida nākotnē, tāpēc nevajag noslēgties sevī. Janvārī ir jākļūst saprātīgākam un optimistiskākam, tad veiksme pāries tavā pusē. Pirms pieņemt steidzamu lēmumu, simt reižu padomā. Vērsim ir jāķer momenti, iedvesma palīdzēs kļūt mērķtiecīgām un neatlaidīgākam darīšanās.

Brīvā un neatkarīgā Vērša darba ļaus viņam saknē mainīt daudzas dzīves sfēras. Tikai nesteidzies un nevaino sevi par kļūdām. Janvāra horoskops iesaka tev neaizmirst par tiem, kas vairākkārtīgi palīdzējis izkļūt no grūtām situācijām. Iespējami gan mazi, gan lieli pirkumi – automašīna, dzīvoklis un vasarnīca. Vērsim vairāk vajag tikties ar draugiem, iepazīties ar cilvēkiem un izveidot lietišķus kontaktus. Ja tu janvārī ar azartu ķersies klāt pie jauniem darbiem, tad pats sapratīsi, ka esi spējīgs uz grandioziem sasniegumiem. Nebaidies iet savu ceļu, īpaši, ja tas ir pareizs un tiešs.

Ja Vērsis neslinkos, tad ļoti ātri nonāks pie vēlamā rezultāta.

Vīrietis Vērsis gada sākumā būs jautrs, mundrs un darbības. Daudzus vilinās piedzīvojumi un mīlas avantūras. Lai gan nevajag ekonomēt laiku, lai atpūstos un komunicētu ar patīkamiem cilvēkiem.

Janvāra horoskops vīrietim Vērsim sola skaistu romānu ar sievieti, kuru viņš jau sen pazīst. Ja tad, ja tu esi ģimenes cilvēks, šis vieglprātīgais flirts nekaitēs tavām attiecībām ar sievu. Tomēr ņem vērā, ka daudz naudas aizies restorāniem un dāvanām. Nu, bet Vērsis zina finanšu vērtību.

Mīlestības horoskops – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...