Lielais janvāra horoskops STRĒLNIEKAM. Dzeltenais suns tev palīdzēs!

08-01-2018

strelnieks


Strēlniekam 2018.gada janvārī nav jābaidās no problēmām, jo tās vienmēr palīdzēs atrisināt Dzeltenais suns. Tas ir labvēlīgs dzīvespriecīgām un mērķtiecīgām personībām, kuras plāno nepalaist garām izredzes uz panākumiem. Janvāra horoskops Strēlniekam novēl vienu – pacietību un cītību. Tu vari uzņemt kursu uz jauniem panākumiem bez bažām par neveiksmi un konkurenci.

Janvāri Strēlnieku nesamulsinās pat aukstais laiks aiz loga, jo viņu plāni it nemaz nemainīsies. Cieņa no kolēģu puses un tuvinieku mīlestība ļaus īstenot visu iecerēto. Strēlnieks ir skaists un pārliecināts par sevi, kas jau dod mundruma un enerģijas lādiņu. Var nodarboties ar dziedāšanu, zīmēšanu un uzrakstīt savas dzīves epopeju. Pat skauģi nenovirzīs no īstā ceļa Strēlnieku, kurš nepievērsīs uzmanību viņu ļaunajiem nodomiem.

Janvāra horoskops Strēlniekam iesaka būt taupīgākam un ekonomiskākam, lai saglabāto sakrāto īpašumu un kapitālu. Finanšu sfērā tev palīdzēs Jupiters, kas sola stabilu peļņu.

Vientuļais Strēlnieks janvārī noteikti satiks savu cilvēku, ar kuru laimīgi ies pa dzīvi. Savukārt ģimenes cilvēkiem nāksies iet caur ērkšķiem uz zvaigznēm, lai saglabātu siltas un stipras attiecības vienam ar otru. Horoskops sola medus mēnesi un romantiskas attiecības tiem pāriem, kas nodzīvojuši kopā ne vienu vien gadu. Galvenais – janvārī izvairīties no avantūrām un flirta mīlestības frontē.

Janvāra horoskops Strēlniekam ir sagatavojis pārsteigumus, taču ne pašus labākos. Tas lielā mērā attiecas uz naudu, kas tecēs kā ūdens starp pirkstiem. Strēlniekiem nevajag ticēt tiem, kas sola viņiem zelta kalnus, kā arī aizdot naudu šaubīgām personībām. Lai gan vairāki Strēlnieki janvārī iegādāsies dzīvokli vai automašīnu. Bet ņem vērā, ka maksa par tik dārgu pirkumu būs smaga. Tādēļ Strēlnieks var pamatīgi iedragāt veselību, īpaši psihisko. Iespējamas problēmas ar sirdi, asinsvadiem un kuņģi. Ja sapratīsi, ka esi nokļuvis depresijas nagos, nekavējoties vērsies pie ārsta.

Mīlestības horoskops janvārim – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...