Lielais janvāra horoskops AUNAM. Dzīve, mīlestība, karjera

05-01-2018

auns


No 2018.gada janvāra Aunam sāksies saspringts, bet vienlaikus darbīgs periods. Pateicoties Saules un Marsa enerģijai, tu nepaliksi bez aktīva un ienesīga darba. Jo tava stihija ir Uguns, tāpēc garlaikoties nevajadzēs nekādos apstākļos.

Janvāra horoskops Aunam prognozē daudz patīkamu notikumu, veiksmīgu momentu karjerā un priecīgus jaunumus mīlestībā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Sarkanais gailis vēl nav pilnībā nodevis vadības grožus Dzeltenajam sunim. Viņš joprojām rūpējas un palīdz Aunam visos virzienos.

Urāns veicinās spilgtas pārmaiņas Auna dzīvē. Lai gan neparedzamas situācijas janvārī būs pārpārēm.

Jābūt uzmanīgam un nevajag steigties ar notikumiem. Vēlams attīstīt savu iekšējo pasauli, mācīties un censties nostiprināt pozīciju profesionālajā sfērā. Nav izslēgts, ka Auns palaikam būs agresīvs, bez principiāls un nepieejams sabiedrībai. Grūtības 2018.gadā var rasties adaptācijas plānā, kad negribēsies iet apkārtējo pavadā.

Janvāra horoskops Aunam iesaka neturēt sevī idejas un ieceres, bet drosmīgas tās ieviest darbā. Pastāv iespēja nostiprināt autoritāte, nonākt pie varas un uzkrāt zināšanas. Auns janvāra vidū nodarbosies ar kaut ko kardināli jaunu, sāks loģiski domāt un patstāvīgi pieņems svarīgus lēmumus. Gada sākumā Auns kļūs sentimentālāks un jūtīgāks, kas viņam nav raksturīgi. Sagribēsies saprātīgi attiekties pret visu, kas agrāk šķita nenozīmīgs. Horoskops iesaka Aunam biežāk ieklausīties iekšējā balsī, nevis acumirklīgām vēlmēm un kaislīgiem izvirdumiem.

Janvārī Auns varēs sasniegt nebijušus augstumus karjerā, ja kļūs cītīgāks un mērķtiecīgāks. Veiksme Aunam smaidīs draudzības un mīlestības attiecībās. Tikai pats pieņem lēmumu, ja jautājums attiecas uz dzīvesbiedra izvēli. Radinieku padomi var negatīvi ietekmēt daudzas sfēras, tāpēc vadies no saviem principiem.

Janvāra horoskops Aunam ir sagatavojis daudz ko interesantu. Taču svarīgi ir neaizmirst “sesto maņu”, kas šajā periodā būs saasināta. Bez liekām šaubām, izmanto darīšanās tādas kvalitātes kā iniciatīva, ambiciozitāte un neatlaidība. Ņem vērā – kā nostrādāsi janvārī, tā ar nodzīvosi visu gadu.

2018.gada 2.janvārī ir Pilmēness, tāpēc Aunam šajā diennaktī vēlams nesākt jaunus darbus. Vairāk laika pavadi tuvu cilvēku lokā, nekonfliktē un esi miermīlīgs. Psihiskais stāvoklis šajā periodā būs nestabils, tāpēc Aunam jākļūst maigākam un uzmanīgākam pret tuvajiem cilvēkiem.

17.janvārī būs Jauns Mēness, tāpēc horoskops neiesaka Aunam slēgt līgumus, parakstīt dokumentus un plānot tālus braucienus. Janvāra horoskops iesaka ieklausīties savā organismā, lai nepieļautu nopietnas slimības. Vēlams nenodarboties ar smagu fizisku darbu, bet pildīt vieglu rutīnas darbu. Ja ir iespēja, Aunam janvārī ir jāuzkrāj pozitīvā enerģija un pilnvērtīgi jāatpūšas.

Janvārī Aunam pavērsies jauni horizonti, tāpēc sasniegt vēlamo būs viegli. Tie, kas atvērs savu biznesu, atradīs cienījamus partnerus un parakstīs darījumus. Sapulces un sarunas Aunam norisināsies augstākajā līmenī. Tikai vajag būt emocionāli savaldīgam, lai nekaitēt savai karjerai un nesabojāt labo reputāciju. Uzmanīgi izsaki savas domas un apsvērumus, it īpaši ietekmīgu cilvēku lokā. Ģimenes dzīvē Aunam jākļūst atbrīvotākam garīgi. Janvārī vairākiem pāriem var rasties nesaskaņas sāncenša dēļ.

Horoskops iesaka Aunam izvairīties no flirta ar citām sievietēm, citādi šķiršanās ir neizbēgama.

Gada sākumā Auns ar grūtībām atradīs laiku saskarsmei un izklaidēm. Viņa citiem hroniski pietrūks, jo janvāra horoskops Aunam sagādājis daudz darba. Dažkārt nāksies birojā aizkavēties līdz vēlai naktij.

Lai gan tieši centība un darba mīlestība Aunam janvārī atnesīs prāvus ienākumus. Pacenties taktiski paskaidrot tuviem cilvēkiem, ka tava aktīvā darbība ir virzīta tikai ģimenes labklājībai un finanšu sfēras nostiprināšanai.

Mīlestības horoskops – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...