Lielais horoskops 2021. gadam. Ko Vērsis atnesīs katrai Austrumu zodiaka zīmei?

26-10-2020

Ilustrācija – Pixabay

Jaunais 2021. gads noritēs Metāliskā Vērša zīmē – tas simbolizē mērķu sasniegšanu, darbspējas un labklājību. Astrologi brīdina, ka gads nebūs vienkāršs, un zodiaka zīmēm nekaitēs piesardzība.

Pavisam drīz kalendāri ar žurkas attēlu tiks nomainīti ar jauniem, un 2021. gadā vaība pāries pie Vērša. Eksperti piedāvā iepazīties ar Austrumu horoskopu visām zīmēm, lai kopīgi saprastu, ko atnesīs 2021. gads.

Jaunā patrona ietekme nostiprinās prioritātes, un daudzi jutīs nepieciešamību pārmaiņām, kas palīdzēs sasniegt mērķi, piesaistīt dzīvē labklājību un tikt galā ar grūtībām. Kopējais horoskops dos izpratni par to, ar ko jāsāk gads un kādām dzīves jomām jāpievērš uzmanība.

Žurka

2021. gada Žurkām būs daudz labu notikumu, ja viņas izrādīs ziņkārību, bet nesāks rāpties uz Vērsim uz ragiem. Piesardzība un prasme izgaist – lūk, Žurkas veiksmes ķīla. Gada sākumā uzmanība jāpievērš finanšu jomai: jāveido stipru pamatu un jārūpējas par uzkrājumu saglabāšanu. Gada otrajā pusē, kad lietas sakārtotas, Žurkām ir svarīgi vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni, veidot sakarus biznesa vidē.

Vērsis

Vērša gads būs brīnišķīgs un piepildīts ar spilgtiem notikumiem, ja neignorēs likteņa zīmes un lieki nepretosies jauninājumiem. Vēršiem 2021. gadā būs vaļā visi ceļi, taču ir svarīgi vispirms atrisināt finanšu jautājumus un tikai pēc tam ķerties pie personiskās labklājības. Sākot gadu ar karjeras vai biznesa veidošanu, Vērši varēs ātri izjust pirmos rezultātus.Tīģeris

2021. gads Tīģeriem nav jāsāk ar jaunu darbību. Ziemas periods ir vairāk piemērots plānu sastādīšanai, lai nekas nenotiktu un netraucētu nākotnē. Pavasarī Tīģeri gaida mīlas fronte, un te ietiepība izspēlēs ļaunu joku. Rudeni un gada beigas vērts veltīt biznesa attiecību veicināšanai, kā arī rūpīgi sekot līdzi lietu norisei, lai laikus novērstu nepatikšanas un neradītu zaudējumus.

Zaķis/Kaķis

Zaķim/Kaķim jābūt gataviem izturības pārbaudēm. 2021. gadā priekšplānā izvirzīsies diplomātiskums un elastīgums, kas palīdzēs tikt galā ar apstākļiem un nezaudēt savu labumu. Uzmanība un piesardzība neļaus iekrist manipulatoru nagos.

Pūķis

Astrologi iesaka paļauties uz savu raksturu. Vēme uzvarēt, atbildīgums un prasme tikt galā ar jebkādām grūtībām palīdzēs viņiem atbrīvoties no sarežģītas un nepatīkamas problēmas. Bez uzmanības nevar atstāt arī personisko dzīvi. Radniecīgas attiecības būs saistošs pavediens un atbalsts, bet tikšanās ar otro pusīti neliks sevi gaidīt, ja izmantosiet savu pievilcību un prasmi ieinteresēt.

Čūska

Čūskām būs vieglāk tikt galā ar visām grūtībām, ja viņas jau iepriekš būs noskaņotas sākt gadu ar aktīvu darbu. 2021. gada pirmie mēneši būs tieši tie pamati, uz kuriem tiks veidotas visas zīmes pārstāvju vajadzības: ģimene, labklājība, draugi un iemīļotie vaļasprieki. Jo vairāk darba un spēka tiks ieguldīts no janvāra līdz martam, jo vieglāks būs pārējais gads.

Zirgs

Zirgi var paļauties uz to, ka 2021. gads būs mierīgāks nekā iepriekšējais. Jaunajā gadā izdosies gūt peļņu no darba, kā arī baudīt draudzību ar draugiem un ģimeni. Vientulīgajiem zīmes pārstāvjiem ir jācīnās par to, kas ienācis dvēselē, un tas nozīmē, ka no prioritātēm nedrīkst romantiku. Zirgi visos jautājumos var paļauties uz pārbaudītiem draugiem, bet viņiem nav jāaizmirst, ka reizēm ir jāpalīdz arī citiem.

Kaza

Kazām jābūt gataviem uzstāt uz savām tiesībām uz laimi. Gada sākumā iespējamas domstarpības biznesa vidē, bet prasme panākt kompromisu un cieņa pret sevi palīdzēs atrisināt sarežģītus jautājumus.
Iedvesma pienāks tuvāk pavasarim, un tad var sākt iemiesots drosmīgu ideju dzīvē, kā arī veidot personisko dzīvi: piesaistīt mīlestību vai radīt harmoniskas attiecības ģimenē.Pērtiķis

Gadā pērtiķi varēs uzkāpt pa karjeras kāpnēm, ja neignorēs papildu zināšanu iegūšanu. Gada sākumā tam būs visas iespējas. Personiskajā dzīvē nav izslēgtas dažas domstarpības, kuras tomēr tiks nolīdzinātas. Astrologi Pērtiķiem iesaka izvairīties no neuzmanības pret detaļām un nolaidīgas attieksmes pret notiekošo.

Gailis

Gaiļi varēs baudīt profesionālus panākumus un finansiālu labklājību, ja gada sākumā labi pastrādās un būs atbildīgs pret saviem pienākumiem. Gads nebūs bez mākoņiem, bet Gaiļi var pārvarēt grūtības, ja būs vērīgi, kā arī nenoraidīs palīdzību. Astrologi iesaka pacietību un piesardzību.

Suns

Suņiem Jaunais gads būs aktīvs, un tas sniegs rezultātus tuvāk pavasarim. Biznesa aktivitāte un prasme redzēt izdevīgus piedāvājumus ne reizi vien var glābt Suņus. Attiecību jomā gads nebūs tik auglīgs, taču ļauties izmisumam nav vērts. Harmonijas veidošana ģimenē un otrās pusītes meklēšana izdosies, ja nesteigsies un vairosi pozitīvas emocijas.

Mežacūka

Mežacūkas var rēķināties ar patīkamām perspektīvām biznesa vidē, bet nedrīkst atteikties no jauniem piedāvājumiem. Šis gads būs veiksmīgs tiem, kuri nebaidās no pārmaiņām, jauninājumiem un aktīviem darbiem. Godīgums, prasme iet uz kompromisiem, pildīt savus solījumus un jaunas zināšanas palīdzēs katrā solī!

Avots: “Esotericblog”

loading...