Lielais februāra horoskops VĒZIM. Kā mīlēsi, kā pelnīsi?

09-02-2018

vezis


2018.gada februāra horoskops Vēzim iesaka neskatīties pagātnē un nešaubīties par sevi, bet dzīvot šodienā. Ja tu būsi izlēmīgāks un pārliecinātāks, tad varēsi Dzeltenā suņa gadā pārvarēt daudz grūtību.

Februārī Vēzim pilnībā vajag gremdēties brīnišķīgajā atmosfērā, kas ieskauj viņu ne tikai mājās, bet arī darbā. Ņem vērā, ka ar likteni joki mazi, tāpēc nespītē tam. Vēzi gaida jaunas pārmaiņas, emocijas un sasniegumi, ja viņi nenoslēgsies no pasaules savā čaulā.

Biežāk esi kompānijās, iepazīsties ar cilvēkiem un esi draudzīgs. Februārī Vēzim sagribēsies izrādīt tādu maigumu un rūpes par tuviniekiem, ka viņš uz laiku aizmirsīs par personiskajiem mērķiem un ambīcijām. Tikai ārēji tu izskaties kā noslēgts klusētājs, patiesībā Vēzis ir vieda un prātīga zodiaka zīme.

Februāra horoskops Vēzim iesaka paklusēt, kad tas ir nepieciešams. Un arī droši paust savas vēlmes, ja to prasa situācija. Kolektīvā februārī iespējamas baumas aiz muguras, taču Vēzim labāk neiesaistīties konfliktos un strīdos. Tev ir svarīgs darbs un karjera, bet nelabvēļu tenkām nepievērs uzmanību. Februārī nevajag uzbāzties ar savu draudzību tiem, kas to nav pelnījuši. Bet par savu personisko dzīvi un nākotnes plāniem labāk neizpausties.

Februāra horoskops Vēzim ir sagatavojis ne tikai patīkamus pārsteigumus. Tas īpaši attiecas uz situāciju kolektīvā, kur daudzi ir skaudīgi noskaņoti pret tevi. Tas nav pārsteidzoši, jo Vēzis ir čakls un atbildīgs, kas citus nevīžīgus darbiniekus aizkaitina. Vēzis februārī būs neviltoti konservatīvs un pārdomās visu līdz sīkumiem. Tas palīdzēs viņam ne tikai profesijā, bet arī mīlestības sfērā. Galvenais – nesarunā romantisku tikšanos Jauna mēness dienā (16.februāris).

Februāra horoskops Vēzim iesaka precīzi izplānot savu darbību, lai nepieļautu kļūdas. Ja tev ir sens sapnis, centies to īstenot. Februārī Vēzim nevajag dārgas lietas, lai neiedzīvotos parādos. Tu pats nožēlosi, ka iegādājies kaut ko nevajadzīgu. Februāra vidū iespējams strīds ar mīļoto cilvēku, kas ievērojami iedragās pašsajūtu un izvērtīsies par lielāku saskaņas trūkumu. Vēzim ir jābūt iejūtīgākam pret cilvēkiem, kas viņu mīl. Un tas attiecas ne tikai uz mājiniekiem, bet arī kolēģiem. Ja strīdēsies ar priekšnieku, tad nebrīnies, ka saņēmi mazāku atalgojumu nekā pārējie. Un kāpēc gan tev vajadzīgs lieka nervu bendēšana?

Mīlestības horoskops
vezis
2018.gada februāra mīlestības horoskops iesaka beidzot šķirties no savas vientulības un dzīšanās pēc ideāla. Ja tu gribi nodzīvot laimīgu ģimenes dzīvi, tad meklē cienījamu dzīvesbiedru. Un vēlams – nevis interneta dzīlēs, bet reālajā dzīvē.

Ja sieviete Vēzis vēlas satikt uzticamu un turīgu vīrieti, tad arī pašai jānodarbojas ar karjeru un pašattīstību. Februārī esi mazāk kaprīzs, ja liktenis savedīs tevi kopā ar interesantu cilvēku.

Februārī Vēzis var nonākt mīlas trīsstūrī, no kura izkļūt nebūs viegli. Nevajag veidot romānu ar cilvēku, kas jau ir laulībā. Diez vai no šādām attiecībām iznāks kas nopietns. Vēža magnētisms un šarms februārī būs tik liels, ka nekādas vētras un puteņi to nespēs “iesaldēt”. Tu būsi jūtīgs un romantisks, ko noteikti ievēros mīļotais cilvēks.

Februāra mīlestības horoskops Vēzim neiesaka pirmajā pretimnācējā saskatīt savu likteni. Flirtē uz veselību, taču zini mēru. Īpaši, ja februārī Vēzis ir izšķīries no mīļotā cilvēka. Lai izveidotu iepazīšanos, tev jāatlaiž pagātne un jāuzņemas lielāka iniciatīva.

Tie, kas jau sen tiekas ar iemīļoto, var doties braucienā uz ārzemēm.
Patīkams ceļojums iededzinās kaisles uguni un nostiprinās attiecības.
Vēzim, kam ir ģimene, februāra mīlestības horoskops iesaka būt maigam un gādīgam pret laulāto un bērniem. Bet iet tuvinieku pavadā nevajag.

Atceries par sevi un savām vēlmēm, citādi apkārtējie uzkāps tev uz kakla. Starp citu, cik sen tu ar draugiem biji kafejnīcā vai dejoji diskotēkā? Vēzim ir jāvelta laiks savam mīļotajam, lai nenonāktu citu cilvēku atkarībā.

Februāra mīlestības horoskops Vēzim iesaka neķerties pie savas brīvības personiskajā dzīvē. It īpaši, ja blakus tev ir patiešām mīļots cilvēks. Ja izšķirsies par drosmīgu soli, tad februārī droši piedāvā roku un sirdi. Pārmaiņas mīlestības sfērā Vēzim februārī būs tikai uz labo pusi. Nevajag aizmirst par savu talantu īstenošanu.

Atklāj sevī tās radošās un mākslinieciskās šķautnes, kuras ilgi glabāji sevī. Viss jaunais nāks Vēzim par labu un palīdzēs tuvināt lolotu sapni. Izredzētais tevi noteikti atbalstīs visos aizsākumos. Tikai arī tu nekautrējies atzīties viņam patiesās jūtās un ieskauj ar uzmanību.

Naudas un karjeras horoskops
vezis
Cik gan ilgi Vēži ir sapņojuši par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu! Šķiet, ka 2018.gada finanšu horoskops iesaka izmēģināt spēkus tieši tagad. Spēki Vēžiem šajā periodā ir pietiekami, naudu arī viņiem izdevies uzkrāt. Tu gaidīji piemērotu brīdi ilgi, tāpēc ir laiks darboties.

Šīs zīmes cilvēkiem vajadzēs pielikt daudz pūļu, ja viņi vēlas ātri tikt pie lielas peļņas. Taču – ja sākumā neizdosies sasniegt vēlamo, padoties nedrīkst. Citādi Vēži uz ilgu laiku paliks bez naudas, zaudēs mieru un reizē ar to – visu savu biznesu. Jebkurš savs bizness prasa lielu atdevi un pastāvīgu naudas iepludināšanu.

Zaudēt galvu nedrīkst. Izstrādā biznesa plānu, atliec nedaudz vairāk naudas, nekā minēts plānā. Tā būs vajadzīga, ja gadījumā iestāsies forsmažora apstākļi.

Šajā gadījumā finanšu plānā Vēži varēs paļauties uz saviem spēkiem, nevis mēģināt ņemt bankā kredītu, ko viņi noteikti nevar atļauties.

Pašlaik ne mazāk svarīgi ir pievērst uzmanību savām emocijām. Ja ļausi gūt tām virsroku, tad nauda pazudīs kā nebijusi. Visus līdzekļus Svari spēj notērēt iztērēt skaitītās minūtēs, kad viņi ir stresa stāvoklī vai vienkārši nomākti. Ja izdodas atrast līdzsvaru starp savu biznesu un esošo darbu, tad tas ir labi.

Februāra finanšu horoskops norāda, ka Vēzim pašlaik var nepietikt naudas dzīvošanai, ņemot vērā lielos tēriņus biznesa izveidei. No esošā darba ir jāatsakās, ja tas traucē koncentrēt uzmanību svarīgām lietām un būtiski nepalīdz finansiāli.

Vēzim vajag visā pilnībā nodoties jaunajam darbam. Tad arī nāks ienākumi, kuri ar laiku atmaksās visus izdevumus un dāvās Vēzim iespēju dzīvot ar plašu vērienu.

loading...