Lielais februāra horoskops AUNAM. Dzīve, mīlestība, nauda

09-02-2018

auns


Kas Aunu gaida šomēnes? Vispārējais horoskops
Februāra horoskops Aunam sagatavojis daudz labu pārsteigumu un patīkamu ziņu. Suns neaizies tavam mājoklim ar līkumu, bet arī tu esi ar viņu laipnāks.

Darba jomā ir vairāk jāstrādā, bet mīlestībā jāizrāda maigums un romantika. Lai izvairītos no finanšu krīzes, Aunam februārī nevajag atteikties no komandējumiem un iepazīšanās ar lietišķiem cilvēkiem.

Ja Auns mērķē uz nopietnām attiecībām un laulību, vajag palūkoties apkārt. Protams, princi baltā zirgā nevajag gaidīt, bet Suns iesaka pašam izrādīt iniciatīvu. Nesēdi mājās, atraujies no darba un piekrīti tikties ar draugiem.

Tad horoskops organizēs Aunam liktenīgu tikšanos. Ģimenē gaidāma komfortabla un sirsnīga atmosfēra, kas palīdzēs apiet konfliktus un asos stūrus attiecībās ar dzīves draugu.

Februāra horoskops Aunam iesaka būs emocionāli savaldīgam, nevis nest mājās negatīvo. Ja jūti, ka esi noguris vai aizkaitināts, tad paskaties uz situāciju filozofiski.

Auna izredzētajam diez vai patiks viņa greizsirdības izlēcieni un strīdi par niekiem. Februārī vajag krāt pozitīvo enerģiju, nodarboties ar radošām lietām un atrast aizraušanos. Auns nolems nomainīt profesiju un sāks mācīties. Tā var būt pati oriģinālākā profesija – no drēbnieka līdz galdniekam.

Februāra horoskops Aunam iesaka būt pārliecinātākam un ambiciozākam, lai gūtu panākumus karjerā. Ja tev patiešām kaut kas interesē, nepalaid garām iespēju izmantot idejas darbā. Auna labākās īpašības ievēros apkārtējie cilvēki, kas izraisīs stipru draudzību un auglīgu sadarbību. Februārī Auns spēs panākt, ka viņā iemīlas daudzi, ja nebūs vīzdegunīgs un atvērs savu sirdi.

Labojot iepriekšējo gadu kļūdas, Auns varēs viegli nonākt pie vēlamā rezultāta personiskajā un profesionālajā jomā. Galvenais būt garīgi stipram un nenoniecināt mazus uzdevumus. Februāra horoskops Aunam neiesaka rīkot attiecību skaidrošanu kolektīvā, citādi vainīgs izrādīsies tieši tu.

Tiecies pēc virsotnēm, esi disciplinēts, un tad dzīve iemirdzēsies pavasarīgās krāsās pat februārī. Materiālo panākumu sasniegšanai Aunam vajag atrast piepelnīšanās iespēju. Naudas būs pietiekami lieliem un noderīgiem pirkumiem. Apspriežoties ar tuviem cilvēkiem, tu varēsi uzkrāt ievērojamu summu nākamajam atvaļinājumam. Veselības plānā Aunam februārī jābūt vērīgam pat pret nelieliem slimības simptomiem.

Mīlestības horoskops
auns
2018.gada februāra mīlestības horoskops Aunam jau ir sagatavojis vairākas romantiskas tikšanās, tāpēc bez izredzētā tu noteikti nepaliksi. Taču nāksies nopietni padomāt, ko izvēlēties par dzīvesdraugu. Pielūdzēju būs daudz, bet dvēseli un sirdi neapmānīsi.

Februārī Auns var iemācīties pāris skaistu dzejoļu, lai apburtu iepatikušos cilvēku. Cēlsirdīga rīcība, dāvanas un vakariņas sveču gaismā – to visu neviens nav atcēlis. Bet tad, ja Auns tā arī gaidīs princi vai princesi, ar tādām prasībām personiskā dzīve no vietas neizkustēsies.

Februāra mīlestības horoskops Aunam iesaka būt mazāk kritiskam un piekasīgam, ja ceļā sastapsi cienījamu partneri. Negaidi, kad tev atsūtīs oficiālu uzaicinājumu uz randiņu, bet pats sper pirmos soļus.

Piemēram, 14.februārī, Mīlētāju dienā, vari pasniegt dāvanu cilvēkam, kas tev nav vienaldzīgs. Pašrocīgi gatavots pārsteigums būs pat patīkamāks, nekā dārgas un banālas veltes. Aunam ir jāizrāda rūpes un uzmanība pret izredzēto ne tikai Svētā Valentīna dienā, bet arī citās 2018.gada dienās.

Februāra mīlestības horoskops Aunam iesaka biežāk organizēt kino, teātra un koncertu apmeklējumus. Tāda programma ienesīs priecīgas pārmaiņas attiecībās ar izredzēto un palīdzēs viņu labāk iepazīt.

Starp citu, februārī laikapstākļi liek lielu daļu laika pavadīt mājās. Pagatavo kopā ar mīļoto cilvēku kaut ko izsmalcinātu un garšīgu. Bet, lai izvairītos no konfliktiem, Aunam nevajag daudz – paklusēt brīdī, kad gribas pateikt kaut ko asu. Piekrīti, ka to izdarīt nav nemaz tik sarežģīti?

Naudas un karjeras horoskops
auns1

Auni zina, ka tērē daudz naudas, kad kļūst pārlieku emocionāli. Pirkums, lai mierinātu sevi, vēl vairāki, ja noskaņojums ir labs. Auniem gribas ļoti daudz. Un viss tiem šķiet tik aktuāls un tik svarīgs. Bet vai tā tiešām ir?

2018.gada finanšu horoskops Aunam iesaka – lai viņš saglabātu savu naudu un nebūtu jāvēršas pēc palīdzības pie draugiem, ir jāpārskata sava finanšu taktika. Ja vēlēšanās ir daudz un tās visas ir dārgas, tad ir jābūt gatavam daudz strādāt, lai pilnībā apmierinātu savas vajadzības un varētu saņemt pat vairāk. Žēlot sevi nevajag, ja gribas dzīvot skaisti.

Ja izšķirsies par labu riskiem, darbā var aktualizēties jautājums par atlaišanu, kas draud ar sliktām sekām naudas jomā. Aunam pret darbu ir jāattiecas nopietni, tas ir viņa ienākumu avots. Februāra finanšu horoskops Aunam iesaka sakārtot savas darba lietas, un, esot pašpārliecinātam par savu stabilitāti, padomāt par papildu darba iespēju. Pēdējā gadījumā lomu nospēlēs risku analīze. Vai pietiks laika diviem darbiem? Citādi Auns strādās divas reizes vairāk, bet sodu un priekšniecības neapmierinātības dēļ paliks bez vēlamā ienākuma.

Nepieciešams atrast darbu, kurš patiešām var nest lielu naudu. Tad vajag vērsties pie saviem tuviniekiem, lai tie sniegtu finanšu atbalstu, kamēr Auni nesaņems prāvu summu. Tad šī zodiaka zīme noteikti pateiks visiem pateicību par palīdzību, jo ar dāvanām Auns neskopojas. Dzeltenais suns var dāvāt to stabilitāti, kuru tā gribas Auniem, bet arī viņiem pašiem jāpiestrādā pie sevis un nav jāmeklē vieglas naudas saņemšanas iespējas. Ja esi guvis panākumus, nelielies ar tiem.

loading...